Menu

Zabawki z bajek – najlepszy prezent dla dzieckaZabawki z bajek – najlepszy prezent dla dziecka

Dzieci uwielbiają oglądać bajki i nie można się temu dziwić. Są pełne fantastycznych zdarzeń i ekscytującej akcji. Jednocześnie uczą tego, że zawsze warto być dobrą osobą. Nie bez powodu postacie z takich produkcji stają się idolami najmłodszych, dlatego powstają różne akcesoria nawiązujące do popularnych kreskówek i animacji. W tym wpisie omawiamy zabawki z bohaterami z bajek.

Zabawki z bajek – dlaczego warto?

Małe dzieci uwielbiają animacje i kreskówki dlatego na przykład pluszowe zabawki z bajek czy inne produkty tego rodzaju są naprawdę popularne. Są jednak świetne nie tylko ze względu na to, że maluch lubi np. Krainę Lodu. Mianowicie, małe dziecko po otrzymaniu zabawki z bajki, którą lubi, poczuje się dostrzeżone oraz docenione przez rodzica, co może pozytywnie wpłynąć na wzajemną relację pociechy i opiekuna.

Zabawki z bohaterami z bajek są naprawdę różne, ponieważ mogą mieć formę puzzli, klocków, zestawów piknikowych, ale też większych pojazdów czy toaletek. Są świetnym pomysłem na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia, Dnia Dziecka czy urodzin pociechy.

Zabawki dla dzieci z bajek – przykładowe produkty

Simba Masza i Niedźwiedź – Zimowy Domek Niedźwiedzia Miszy

To bardzo ciekawy domek, w którym mieszkają Masza i jej przyjaciel Niedźwiedź. To popularna bajka, uwielbiana przez najmłodszych za ciekawe historie. Produkt przedstawia dom w czasie zimy, dlatego w jego wnętrzu znajduje się piec, a komplet wzbogacono o figurkę przedstawiającą bałwanka. Całość wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Smoby Toaletka 2w1 Kraina Lodu Frozen

Ten produkt to natomiast toaletka inspirowana Krainą Lodu, czyli jedną z najbardziej popularnych bajek ostatnich lat, uwielbianą przez praktycznie wszystkie dzieci. Toaletka może zostać postawiona na stole lub dołączonych do opakowania nóżkach. W zestawie znajduje się taborecik, 2 flakoniki, 2 opaski na głowę, 3 pierścionki, bransoletka, grzebyk i grzebień. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło zaprezentować się jak prawdziwy członek rodziny królewskiej z popularnej animacji! Produkt jest przeznaczony dla dzieci od lat trzech i wykonano go z tworzywa sztucznego.

INJUSA Myszka Miki Jeździk Motor Rowerek Biegowy

Rowerki biegowe z motywem ze znanych kreskówek to wyjątkowo popularne zabawki z bajek. Prezentowany model jest ozdobiony podobizną Myszki Miki. Posiada szerokie koła, zapewniające mu stabilność podczas jazdy, a także ruchomą kierownicę. Rowerek jest odpowiedni dla maluchów od 18 miesiąca życia. Wykonano go z tworzywa sztucznego. Korzystanie z takich zabawek z bajek zachęca malca do aktywności fizycznej. Tego rodzaju produkty są także dobrym wstępem do nauki jazdy na prawdziwym rowerze – ćwiczą utrzymanie równowagi.

Simba Wóz Strażacki Jupiter Strażak Sam do robienia baniek

To bardzo ekscytująca zabawka, która na pewno spodoba się każdemu miłośnikowi bajki Strażak Sam. Produkt przedstawia wóz strażacki sterowany przez tytułowego Sama. Pojazd pełni jednak wyjątkową funkcję, ponieważ jest maszyną do puszczania baniek mydlanych. Dzięki temu w krótkim czasie okolica może być pełna połyskujących sfer, które przecież dzieci tak kochają. W zestawie znajduje się również 120 ml płynu do baniek.

BIG Klocki Świnka Peppa Dom Dziadków

Świnka Peppa to bardzo popularna kreskówka wspominająca o losach malutkiej świnki oraz jej rodziny. Ten produkt przedstawia dom bohaterów produkcji. Zanim będzie się z niego korzystać, pociecha musi złożyć całość z dużych klocków. Zabawa tego rodzaju wspiera sprawność manualną, kreatywność oraz wyobraźnię i inteligencję. Komplet składa się z 86 elementów i znajdują się w nim trzy figurki. Co ciekawe, klocki z tego zestawu można łączyć z LEGO DUPLO lub KLOCKI BLOCKI MUBI.

SMOBY Jeździk Psi Patrol Pchacz

To tradycyjny jeździk, który przedstawia postacie z bajki psi patrol. Ma skrętne przednie koła, a także pojemnik pod siedziskiem. Dla większego bezpieczeństwa zastosowano oparcie.

Dodaj komentarz