Menu

Świat Olafa i Elsy – poznaj świat „Frozen” razem z Twoim dzieckiem!Dzieci uwielbiają różnego rodzaju bajki, opowieści, kreskówki i animacje. Nie można się temu dziwić, ponieważ fabuła często traktuje o wspaniałych przygodach, jest nasycona fantastycznymi elementami i od razu wciąga. Szczególną popularnością cieszy Frozen – Kraina Lodu. Zabawki z motywami z tej produkcji są świetnym pomysłem na prezent dla malucha!

Pociechy bardzo często mają swoich idoli. Nierzadko są to postacie z filmów lub bajek. W gruncie rzeczy to dobre zjawisko, ponieważ produkcje skierowane do dzieci zawsze starają się posiadać walory edukacyjne. Przez to tak często spotkać się można z piosenkami wykonywanymi  przez głównych bohaterów, jak i elementami fabuły traktującymi o walce dobra ze złem i tym, że ów dobro zwycięża mimo wielu wyrzeczeń i trudów. Wszystko to jest oczywiście oprawione w fantastyczną otoczkę nasyconą żartami i nie tylko. Dlaczego jednak to zabawki z Frozen (Krainy Lodu) są tak dobrym pomysłem na upominek dla dziecka.

Kiedy maluch posiada swoich idoli, to jest to dla niego szczególnie ważna sprawa. Kiedy natomiast dostanie prezent nawiązujący do danej postaci lub bajki, filmu czy książki, w której występuje, to dziecko poczuje się docenione. Będzie wiedziało, że rodzic słucha i obserwuje to, co pociecha mówi i robi. Przy tym wszystkim, zabawki tego rodzaju będą chętniej wykorzystywane, a wiadomo, że rozwijają w wielu płaszczyznach. Ćwiczą sprawność manualną w zakresie chwytania, motorykę w przypadku poruszania się dziecka (np. z wykorzystaniem jeździka).

W takim razie, jakie wybrać zabawki? Kraina Lodu 2, jak i część pierwsza są utrzymane w charakterystycznej kolorystyce nawiązującej do błękitu i fioletu. Produkty nawiązujące do świata Olafa i Elsy posiadają często nadruki przedstawiające bohaterów, dlatego to one sprawdzą się najlepiej – maluch od razu będzie wiedział, o co chodzi. Poniżej przygotowaliśmy listę kilku ciekawych propozycji w tym zakresie.

Wybierz najlepsze zabawki – Frozen, czyli Kraina Lodu jako motyw przewodni

SMOBY Kraina Lodu II Koszyk Piknikowy


Jest to świetny komplet, który pozwoli Twojemu dziecku przeprowadzić wyimaginowane spotkanie, nawiązujące do Krainy Lodu. Zestaw składa się ze sztućców, talerzyków, kieliszków i kubków dla trzech osób. Oczywiście, maluch może się bawić z rodzicami, rówieśnikami, rodzeństwem. Całość umieszczono w estetycznym koszu.

Zjeżdżalnia XS Kraina Lodu II Ślizg Wodny


Ta zjeżdżalnia z pewnością dostarczy maluchowi masę frajdy. Nie jest zbyt duża (ma 90cm długości ślizgu), dlatego można ją ustawić nawet w domu! Jeśli natomiast chce się ją postawić w ogrodzie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by podłączyć celem lepszej zabawy wąż ogrodowy! Dzieci uwielbiają takie zabawki. Kraina Lodu 2 jest motywem przewodnim produktu. Wykonano go z dobrej jakości materiałów.

Kareta Frozen Kraina Lodu na Akumulator Feber 6V


Ta zabawka jest szczególnie atrakcyjna. Jest to bowiem pojazd na akumulator, którym Twoje dziecko będzie mogło jeździć. Spokojnie, zabawa jest bezpieczna – maksymalna prędkość to tylko 2 km/h. Pojazd wyposażono w miękkie siedzisko, uchwyt na butelkę. Zabawka może również wydawać dźwięki.

Zamek Frozen Kraina Lodu II Feber


Twoja córka chce się poczuć jak prawdziwa księżniczka? W takim razie na pewno przyda jej się taki pałac! Jest to zamek zabawka nawiązujący do Frozen II. Jest wyposażony w cztery duże okna z parapetami, drzwi z kołatką. Warto wspomnieć, że budowla została stworzona z bezpiecznego materiału, odpornego na promieniowanie słoneczne i temperaturę. Z tego powodu sprawdzi się także w ogrodzie.

Smoby Toaletka 2w1 Kraina Lodu Frozen


Jest to wyjątkowa toaletka, która wyposażona została w ciekawe akcesoria. Chodzi o samą toaletkę i taborecik, a także flakoniki, opaski na głowę, pierścionki, bransoletkę, grzebyk i grzebień. Toaletka może zostać postawiona na nóżkach, a także na stole (owe nóżki można zdemontować).

Dodaj komentarz