Menu

Twórz z dzieckiem niesamowite konstrukcje z pomocą klocków BLOCKÓW!Klocki od wielu pokoleń urozmaicają bawialnie dzieci i nie można się temu dziwić. Ich cechy, możliwości zastosowania oraz korzyści płynące z zabawy tylko zachęcają do skorzystania. Szukając odpowiednich produktów dla swojego dziecka, można znaleźć wiele propozycji. Uważamy, że ciekawym wyborem będą klocki BLOCKI! Dlaczego warto i które zestawy kupić?

Zabawa jest dla dziecka niesamowicie ważna, ponieważ w przyjemny sposób rozwija i kształtuje malucha. Nieprzypadkowo tak wiele mówi się dzisiaj o odpowiednim doborze zabawek dla malca, ponieważ te zawsze powinny dawać nie tylko frajdę, ale też walory edukacyjne. Dlaczego jednak klocki są tak świetnym wyborem?

Zapewne wielu czytających ten wpis rodziców miało do czynienia z klockami w dzieciństwie. Niezależnie od ich formy, owe klocki mają wiele wspólnych cech. Przede wszystkim służą do układania przeróżnych konstrukcji. To pociecha wybierze, czy chce ułożyć dinozaura, zamek, wieżę itd. Dzięki temu klocki niesamowicie rozwijają wyobraźnię, a przy tym doskonale sprawdzają się w ćwiczeniu kreatywności. Rodzic na pewno dostrzeże, jak malec będzie tworzył coraz to bardziej skomplikowane konstelacje. To nie wszystko, ponieważ maluch będzie musiał cały czas ćwiczyć swoją motorykę małą, czyli między innymi umiejętność chwytania.

Pierwsze klocki były wykonywane z drewna, jednak w dzisiejszych czasach często ustępują produktom plastikowym. Jest to związane przede wszystkim z ich trwałością, a także możliwością prostego barwienia, co pozwala uzyskać wesołą kolorystykę zestawów dla dzieci.

Klocki są także świetnym pomysłem na wspólną zabawę z dzieckiem, dzięki czemu mogą się zacieśnić więzi rodzica z malcem. Dochodzi do tego możliwość korzystania z podobnych produktów razem z rówieśnikami.

Klocki BLOCKI – producent klocków w niskiej cenie!

Klocki BLOCKI to bardzo ciekawe produkty, które swoją formą bardzo przypominają popularne wszędzie klocki LEGO. Te natomiast cały czas podnoszą swoje ceny i stają się coraz mniej przystępne, nie oferując jednocześnie wyższej jakości. Z tego powodu wiele firm postanowiło zrobić temu swego rodzaju gigantowi konkurencję, co wyszło nader dobrze. Nieprzypadkowo klocki BLOCKI otrzymują wyłącznie pozytywne opinie!

Klocki BLOCKI swoją istotą bardzo przypominają produkty wcześniej wspomnianej marki. Nierzadko wręcz do złudzenia! Jest to związane ze szczytną inicjatywą zwaną Toys 4 All. Oznacza to, że Klocki BLOCKI będą kompatybilne z LEGO i innymi markami wspierającymi tę ideę.

Co ciekawe, opisywana marka oferuje też klocki MUBI, czyli przeznaczone dla najmłodszych większe klocki przypominające popularne COBI.

Jakie klocki BLOCKI kupić?

Klocki Blocki MyArmy Helikopter 97 el.

Niewielki zestaw będzie idealny dla pociechy, która nie miała dużo do czynienia z podobnymi klockami. Ten model przestawia helikopter z ruchomymi śmigłami, dlatego jest szczególnie atrakcyjny dla dziecka. Zestaw składa się z 97 elementów i przedstawia śmigłowiec wojskowy. Nieprzypadkowo nazwa serii to MyArmy – moja armia. Cena produktu jest wyjątkowo zachęcająca!

Klocki Blocki Lalilandia Latarnia Morska 303 el.

Ten zestaw na pewno spodoba się dziewczynkom. Przedstawia latarnię morską i składa się z 303 elementów. Kolorystyka produktu jest bardzo zróżnicowana i radosna. Komplet jest odpowiedni dla dzieci powyżej szóstego roku życia.

Klocki Blocki – policja MyPolice Duża Komenda 347 el.

To dość duży zestaw, który będzie odpowiedni dla pociech mających doświadczenie z klockami. Składa się bowiem aż z 347 elementów. W skład kompletu wchodzą postacie policjantów i złodzieja, komenda policji, radiowóz, a nawet helikopter. Przez to produkt na pewno dostarczy malcowi masę zabawy!

Klocki Blocki MyFireBrigade Duża Straż 774 el.

Ten zestaw jest przeznaczony dla najbardziej wymagających dzieci. Składa się z dużej placówki straży pożarnej, wozu strażackiego, helikoptera, samochodu i kilku ludzików.

Dodaj komentarz