Menu

Stać! Policja! Zabawki dla małego funkcjonariuszaZawody zaufania publicznego, takie jak pogotowie, straż pożarna lub policja inspirują najmłodszych i nie można się temu dziwić – osoby posiadające takowe prace są niejako bohaterami. Przy ostatnim przypadku warto się zatrzymać, ponieważ ściganie przestępców, ratowanie cywilów z opresji i inne czynności zainspirowały producentów do tego, by stworzyć różnego rodzaju zabawki nawiązujące do policji. Jakie produkty sprawdzą się najlepiej?

Dzieci podczas swoich zabaw często wczuwają się w role, które dotyczą różnych sytuacji. Zawód policjanta od lat fascynuje najmłodszych, dlatego wybór zabawek posiadających motyw policji lub pozwalających się wczuć w rolę funkcjonariusza są świetnym pomysłem na prezent. Nadal jednak warto zwracać uwagę na to, by wybierane produkty bawiły, ale niosły też ze sobą walory edukacyjne.

Dlaczego akurat policja – zabawki dla dzieci

Oczywiście, samo wczuwanie się w rolę policjanta daje dziecku sporo – przede wszystkim rozwija kreatywność i wyobraźnię. Malec musi przecież wymyślać różnego rodzaju zadania, scenki i brać w nich udział. Do tego zabawa w przypadku tego zawodu w wielu przypadkach wymaga ruchu, a ten jest wyjątkowo wskazany dla zdrowego rozwoju każdego malucha. Zabawki z motywem policji uczą także najmłodsze pociechy tego, iż łamanie prawa i nieprzestrzeganie zasad owocuje karą. Nie można też zapominać o niesamowitej frajdzie!

Zabawki inspirowane policją występują oczywiście w różnych rodzajach i to także spora zaleta – jeśli maluch lubi bawić się w funkcjonariusza, to na pewno spodoba mu się upominek z motywem nawiązującym do wspomnianego zawodu. Można się natknąć bowiem na akcesoria policyjne (np. zabawkowe kajdanki, krótkofalówkę, gwizdek etc.), a także pojazdy, klocki, figurki.

Co więcej, zawód ten fascynuje pociechy w różnych wieku, dlatego zabawki inspirowane policją będą dobre dla 5-latka, 2-latka, czy 8-latka. Ważne, by rodzaj produktu był dopasowany do rozwoju malucha, motyw jest uniwersalny.

Jakie zabawki dla dzieci z motywem policji sprawdzą się najlepiej?

Viga Zestaw figurek – Policja

To wyjątkowy zestaw, który składa się z różnych figurek dotyczących zawodu policjanta. Produkt sprawdzi się jako urozmaicenie zabawy, jednak komplet może także zostać potraktowany jako element dekoracyjny pokoju malca.

DICKIE Policyjny Lizak sygnalizacyjny ze światłem 25 cm


Policjant na służbie musi nierzadko kierować ruchem, a także mieć możliwość zatrzymywania kierowców do kontroli. Z tego powodu musi to odpowiednio zasygnalizować. Omawiany produkt to charakterystyczny lizak. Zabawka dla dzieci jest dwustronna. Co więcej, ów lizak świeci.

Klein Zestaw małego policjanta z lizakiem


Ten wyjątkowy komplet zawiera różnego rodzaju zabawki, które ułatwią dziecku zabawę w policjanta. Chodzi na przykład o gwizdek, kajdanki, klucze, legitymację, lizak do zatrzymywania pojazdów, a nawet latarkę. Dzięki temu malec będzie przygotowany niemal do każdego zadania!

Klocki Blocki MyPolice Komisariat Wodny 536 el.


Zabawa inspirowana policją wcale nie musi dotyczyć wyłącznie samego wczuwania się w pojedynczego bohatera. Z tego powodu klocki będą doskonałym wyborem. To nie wszystko, ponieważ te nie tylko pozwolą maluchowi rozegrać różnego rodzaju sceny, ponieważ dochodzi do tego fakt, że wspomogą rozwój sprawności manualnych, logicznego myślenia. Omawiany zestaw zawiera budynek policji, a także różne pojazdy, w tym helikopter. Seria MyPolice składa się z wielu zestawów klocków, dlatego zawsze będziesz mieć pomysł na kolejny prezent dla dziecka, który urozmaici dotychczasową zabawę.

Samochód policyjny Dickie Street Force


Ten samochód policji pozwoli dziecku przeprowadzać wyimaginowane pościgi pełne wrażeń i akcji. Zabawka ma migające koguty, emituje sygnały dźwiękowe i może samodzielnie jechać do przodu.

Little Tikes Jeździk Patrol Policji Samochód Cozy Coupe Radiowóz


Ten pojazd natomiast pozwoli malcowi wsiąść w radiowóz i dokonać zwariowanego pościgu. Jeździk ma wyjmowaną podłogę. Można zablokować jego koła.

Dodaj komentarz