Menu

Poznajcie Maszę i jej przyjaciela Niedźwiedzia!Zabawki dla dzieci występują w różnych postaciach i nietrudno się dziwić, że wybór konkretnego upominku dla pociechy jest niełatwym zadaniem. Jeżeli jednak Twoja pociecha lubi popularną bajkę Masza i Niedźwiedź, zabawki dostępne w naszym sklepie na pewno będą dobrym rozwiązaniem. Dlaczego dobrze jest wybierać produkty inspirowane bajkami i które sprawdzą się najlepiej?

Masza i Niedźwiedź to rosyjski serial animowany, którego premiera miała miejsce w 2009 roku na kanale Rossija 1 i jest produkowany do dziś. Przez zaledwie 11 lat bajka zdobyła ogromne uznanie i popularność wśród dzieci z całego świata. Opowiada o losach mieszkającej w lesie dziewczynki Maszy i jej przyjaciela Niedźwiedzia, który swego czasu był niedźwiedziem cyrkowym. Razem przeżywają liczne, niesamowite przygody. Idea serialu nawiązuje do starej, rosyjskiej bajki ludowej.

Dlaczego zabawki z bajki Masza i Niedźwiedź to świetna decyzja?

Zabawki są bardzo ważną częścią życia każdego malucha. To dzięki nim pociecha może skutecznie się rozwijać, poznawać świat, kształtować wyobraźnią fascynujące pomysły itd. Dlaczego jednak dobrze jest stawiać na produkty inspirowane bajkami? W pewnym wieku dzieci zaczynają mieć swoich bohaterów. Są to oczywiście rodzice, ale też postacie z często oglądanych produkcji. Kiedy rodzic wręcza malcowi upominek, w tym wypadku zabawki z bajki Masza i Niedźwiedź, to nie tylko może mieć pewność idealnego trafienia w gusta swojej pociechy. Chodzi o fakt, że maluch poczuje się zrozumiany i że jego zainteresowania są akceptowane przez najbliższych. To szczególnie istotna sprawa, ponieważ pozwala zacieśniać więzi między rodzicami a dzieckiem.

Jakie zabawki z bajki Masza i Niedźwiedź są warte uwagi?

Simba Masza I Niedźwiedź Miękka Lalka Reżyser 23cm

Ten produkt przedstawia popularną Maszę, która została ubrana w różowe ubranko, różowe buciki i ma urocze, kucyki. Wysokość produktu wynosi 23 cm. Lalka została wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego oraz przyjemnego w dotyku materiału. Jest wskazana dla dzieci od trzeciego roku życia. Dzięki temu produktowi pociecha będzie mogła odtwarzać ulubione sceny z serialu, a także tworzyć nowe, unikalne historie.

SIMBA Lalka Masza Przebrana za Niedźwiedzia 2w1 25cm

Jest to dość nietypowy produkt, ponieważ przedstawia co prawda Maszę, jednak przebraną za swojego najlepszego przyjaciela Niedźwiedzia (dziewczynka ma strój niedźwiadka). Lalkę wykonano z przyjemnego w dotyku, bezpiecznego materiału. Zabawka ma oficjalną licencję serialu. Na pewno spodoba się każdemu małemu miłośnikowi omawianej bajki! Wysokość produktu wynosi 25 cm.

Smoby Kuchnia Dla Dzieci Masza i Niedźwiedź

W tym przypadku natomiast produkt nie jest miniaturowymi wersjami postaci z bajki, ale ciekawym zestawem, który na pewno spodoba się wielu dziewczynkom. Komplet zawiera kuchnię wyposażoną w dwa palniki, piekarnik, okap, 4 wieszaki, zlewozmywak, półki, ekspres do kawy, a także liczne akcesoria takie jak patelnia, garnek, sztućce, talerze, solniczka, kubeczki, kieliszki na jajka itd. Wymiary produktu wynoszą 66 x 35 x 85 cm. Zestaw wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Na piekarniku znajduje się nadrukowana podobizna Maszy i Niedźwiedzia.

Simba Zestaw 2w1 Lalka Masza i Pluszowy Niedźwiedź Misza

W tym przypadku produkt nie składa się z pojedynczej figurki, ponieważ ten model zawiera jednocześnie Maszę i Niedźwiedzia, co na pewno tym bardziej zainspiruje wyobraźnię pociechy do zabawy. Wysokość misia to 25 cm, a Maszy – 13. Niedźwiedź jest miękki, pluszowy, a lalka została wykonana z tworzywa sztucznego i ma na sobie charakterystyczne ubranko.

Simba Masza i Niedźwiedź Domek Maszy z figurką

Ta zabawka natomiast jest wyjątkowym kompletem przedstawiającym domek Maszy. Zestaw zawiera wiele ciekawych akcesoriów, takich jak figurka dziewczynki, łóżko, fotelik bujany i inne meble, zabawki itd. Dom ma ruchome drzwi oraz okiennice.

Dodaj komentarz