Menu

Zabawki MGA Entertainment – idealny prezent dla Twojego dziecka!Zabawki dla dzieci powinny uczyć, a także bawić oraz do zabawy zachęcać. Z tego powodu producenci prześcigają się w tworzeniu nowych produktów, spośród których warto wyróżnić propozycje od MGA Entertainment, przyciągające uwagę kolorystyką i zabawną formą!

Zabawki MGA Entertainment – co to za marka?

MGA Entertainment to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1979 roku. Od początku swojego istnienia zajmuje się tworzeniem marek, które są skierowane do konsumentów na całym świecie, dostarczając innowacyjne rozwiązania i świetną zabawę chłopcom i dziewczynkom w różnym wieku. To jedno z największych przedsiębiorstw produkujących zabawki na świecie! Jego produkty cieszą się ogromną popularnością i zdobywają liczne nagrody.

MGA Entertainment – zabawki dla każdego dziecka

MGA Entertainment wyróżnia przede wszystkim różnorodność produktów. Firma stworzyła wiele znanych marek, takich jak L.O.L. Surprise czy CRATE CREATURES Surprise, NUM NOMS i wiele innych. Dzięki temu sprawdzą się zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek.

W ofercie MGA Entertainment znajdują się lalki o słodkim wzornictwie, jak i zabawki z gatunku zabawnych, nawiązujących do błyszczących kup jednorożców czy pluszowych stworków, które można ciągnąć za język. Wbrew pozorom te bardziej kontrowersyjne modele wcale nie mają obrzydzać, ale uświadamiać dziecko, że jego fizjologia jest rzeczą normalną!

Zabawki MGA Entertainment – które modele warto wybrać?

L.O.L. Surprise OMG Doll Series 3- Disco Sk8 Lalka Fashion

Lalki od MGA Entertainment serii L.O.L. Surprise OMG są doskonałym pomysłem dla wszystkich dzieci, które lubią kreatywną zabawę. Zestaw zawiera lalkę-modelkę, która wybiera się na imprezę! Zadaniem malucha jest wybranie odpowiedniej stylizacji, spośród akcesoriów znajdujących się w komplecie. Co ciekawe, pudełko po rozpakowaniu zmienia się w garderobę!

Crate Creatures Interaktywny stworek Sizzle w klatce

Ten ciekawy stworek posiada kilka zabawnych funkcji. Po pierwsze, przy pociągnięciu za język zaczyna wibrować i wydawać wesołe dźwięki (Wydaje ponad 45 odgłosów). Po drugie, jest wyposażony w czujnik ruchu, dlatego “wie”, w jakiej pozycji się znajduje. Po trzecie, istnieje możliwość nagrywania własnego głosu, a stwór powtórzy go zniekształconym głosem.

Poopsie Slim Surprice Magiczna kupa jednorożca

W tym komplecie znajduje się magiczna kupka jednorożca! Zestaw zawiera akcesoria do stworzenia substancji określanej jako slime (potocznie glut) w jednym z ciekawych kolorów. Pudełko skrywa aż 10 niespodzianek, dlatego na pewno zapewni dziecku świetną zabawę.

Ready2Robot Zestaw bitewny Tag Team niespodzianka w kuli z akcesoriami

Ten ciekawy zestaw natomiast spodoba się każdemu małemu miłośnikowi ekscytujących bitew. Produkt składa się z kilku elementów, między innymi figurki pilota Mongo, pilota niespodzianki, robota wyposażonego w wyrzutnię pocisków. Komplet świetnie sprawdzi się w przypadku mieszania z innymi modelami tej serii.

Ready2Robot Piloci w żelu slimie Style 1

Ten zestaw dobrze sprawdzi się w połączeniu z produktem powyższym. Składa się z czterech pojemników. Znajdują się w nim piloci, jednak są oni zanurzeni w Slimie, żelowej substancji, dlatego dziecko dopiero po otwarciu pojemnika dowie się, co konkretnie skrywa jego zawartość.

Num Noms – Ciasteczka Gniotek Antystresowy 2-Pak

W komplecie znajdują się dwie miękkie, kolorowe babeczki serii NUM NOMS. W komplecie znajduje się sznureczek do zawieszenia, dlatego dziecko może przymocować zabawkę na przykład do swojego szkolnego plecaka. Babeczki posiadają słodki i unikalny zapach.

L.O.L. Surprise OMG Głowa do Stylizacji

To kolejny produkt dla kreatywnych dzieci. Lalka od MGA Entertainment w tym przypadku nie przedstawia całej postaci, ale popiersie. Ma to swoje zastosowanie, ponieważ zadaniem dziecka jest tworzenie ciekawych fryzur. Z tego powodu w komplecie znajdują się różne ozdoby, kolorowe włosy i wiele więcej.

Dodaj komentarz