Menu

Zestaw majsterkowicza dla dzieci – jaki wybrać?Kreatywna zabawa jest szczególnie dobra dla dziecka, ponieważ wymaga skupienia, a przy tym daje masę frajdy i satysfakcję, że zrobiło się coś samemu. W tym zakresie doskonałym pomysłem są zabawki do majsterkowania! Czytając dalej, dowiesz się, jaki zestaw majsterkowicza dla dzieci sprawdzi się najlepiej!

Zabawki do majsterkowania są doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka, które chce pobawić się w kreatywny sposób i fascynują go zadania, które stoją przed każdą złotą rączką!

Majsterkowanie to doskonała forma zabawy dla najmłodszych. Nie można się temu dziwić, ponieważ korzystanie z różnych narzędzi i łączenie poszczególnych elementów to bardzo ciekawe zajęcie, a przy tym może wpływać na rozwój malucha. Przede wszystkim dziecko w ten sposób rozwija swoją sprawność manualną. Zabawa wymaga przecież precyzji, a także skupienia. Dochodzi do tego pozytywny wpływ na kreatywność, wyobraźnię i samodzielność. To nie wszystko, ponieważ malec będzie także wczuwał się w rolę złotej rączki, co tym bardziej zwiększa frajdę. Dlaczego jeszcze warto postawić na zestaw majsterkowicza dla dzieci? Drewniany lub plastikowy komplet narzędzi może zostać użyty przez pociechy, które chcą pomóc na przykład swojemu tacie podczas reperowania różnych sprzętów. Wzmacnia to więzi i zaufanie.

Kiedy warto kupić zestaw majsterkowicza? Dla dzieci 2-letnich można znaleźć już wiele ciekawych produktów. Dobrze nie kupować bardziej złożonych kompletów najmłodszym pociechom, ponieważ znajdują się w nich drobne elementy, które malec może przez nieuwagę połknąć.

Jaki zestaw majsterkowicza dla dzieci kupić?

SMALL FOOT Narzędzia zabawka – zestaw majsterkowicza


Ten uroczy zestaw nie należy do najbardziej skomplikowanych, jednak nadal zawiera wiele ciekawych elementów. Znajdują się tam liczne śruby, listwy, elementy łączące, a także zabawkowy śrubokręt, jak i klucz. Co ciekawe, z pomocą tego kompletu maluch będzie w stanie stworzyć dla siebie zabawkę!

Drewniany Skrzynka Walizka z Narzędziami Zestaw Małego Majsterkowicza Viga Toys


Każdy mały majsterkowicz potrzebuje narzędzi, dlatego ten zestaw jest idealnym pomysłem. Zabawka od Viga Toys Składa się z walizki, w której umieszczono śrubokręt, młotek, klucz płaski, piłę, kombinerki, zacisk stolarski, miarkę, ołówek i drewniany nożyk. Dzięki temu zestawowi maluch na pewno będzie przygotowany na każde zadanie!

Wader Zestaw narzędzi majsterkowicza 72 elementy warsztat


Ten komplet zawiera wiele ciekawych narzędzi (np. młotek, śrubokręt), a także wiele części konstrukcyjnych, z których pociecha będzie mogła tworzyć własne ciekawe konstelacje. Zestaw składa się w sumie z 72 elementów.

SMALL FOOT Stół z Narzędziami – zabawka dla dzieci

Ten zestaw jest wyjątkowo atrakcyjny, ponieważ zawarto w nim niewielki stolik, na którym pociecha będzie mogła pracować. To nie wszystko, ponieważ do owego stołu można przykręcać i wbijać wiele elementów. Do tego w komplecie znajdują się narzędzia: klucz, młotek i śrubokręt.

STEP2 Warsztat Stolarski Majsterkowicza


To doskonały pomysł na prezent dla najbardziej wymagających dzieci. Jest to zestaw do majsterkowania z wiertarką z wymiennymi wiertłami, młotkiem, piłą. To nie wszystko, ponieważ komplet zawiera spory stół, na którym maluch będzie mógł realizować swoje projekty. Piankowe elementy pozwolą maluchowi tworzyć budowle, pojazdy etc. Dochodzi do tego fakt, że wiertarka wydaje dźwięki imitujące wiercenie, co tym bardziej urozmaica zabawę. Jedynym ograniczeniem pociechy będzie jej wyobraźnia!

SMALL FOOT Drewniany Domek do Budowania dla dzieci – układanka przybijanka

Nie jest to typowy zestaw do majsterkowania, niemniej jednak pociesze na pewno produkt się spodoba, mianowicie, jest to komplet, z którego składa się domek. Pociecha będzie musiała samodzielnie go złożyć, bazując na elementach dostępnych w zestawie, korzystając z dołączonych narzędzi. Po ułożeniu konstrukcji natomiast dziecko wczuje się w projektanta wnętrz i urządzi dom.

Dodaj komentarz