Menu

Kreatywne odgrywanie ról – zestawy do herbaty dla dzieciDzieci uwielbiają bawić się na różne sposoby, a jednym z nich jest wczuwanie się w różne role. To fascynujące, że maluch potrafi przeprowadzić w swojej głowie całe spotkanie z wyimaginowanymi postaciami. Warto w tym wypadku zadbać o urozmaicenie owej zabawy, w czym może pomóc produkt, taki jak zestaw do kawy i herbaty dla dzieci! Dlaczego warto wybrać tę zabawkę jako prezent dla malca?

Maluchy szczególnie szybko rozwijają się od pierwszych chwil swojego życia przez wiele kolejnych lat. Dobrze mieć świadomość, że poznają świat i ćwiczą swoje umiejętności najczęściej za sprawą zabawy. Z tego powodu należy zawsze pamiętać, że kupowane przez rodziców i bliskich zabawki mogą na wspomniany rozwój wpływać. Puzzle ćwiczą logiczne myślenie, jeździki motorykę, jednak dlaczego dobrze sprawdzi się zestaw do herbaty dla dzieci.

Zestaw do herbaty dla dzieci do zabawy

Zabawa w picie herbatki jest wyjątkowo rozwijająca. Przede wszystkim dziecko będzie ćwiczyło swoją wyobraźnię, ponieważ sytuacja będzie zachęcała do wymyślania scenariuszy rozmów ze swoimi – najpewniej wyimaginowanymi – towarzyszami. To nie wszystko, ponieważ żeby dane spotkanie miało miejsce, to konieczne jest nakrycie stołu, tacy etc. Przez to pociecha będzie ćwiczyła swoje umiejętności manualne. Dochodzi do tego kształcenie zasad kulturalnego siedzenia przy stole. Picie herbatki może też dotyczyć pikniku i innych, ograniczonych jedynie wyobraźnią dziecka sytuacji. Razem z malcem spędzać czas w ten sposób mogą ulubione misie, lalki.

Warto wspomnieć, że rodzic także będzie mógł wziąć udział w zabawie, ponieważ zestawy do herbatki dla dzieci najczęściej składają się z kilku kompletów filiżanek lub innych zabawkowych naczyń. Eksperci potwierdzają, że wspólne spędzanie czasu z pociechą zacieśnia więzi i zwiększa zaufanie.

Oczywiście, sam zestaw do herbaty dla dzieci to nie wszystko, ponieważ komplet najczęściej składa się z filiżanek i talerzyków. Zabawa może jednak zostać urozmaicona za pomocą akcesoriów, takich jak zabawkowe ciasta, ciastka, tace, koszyki.

Zestaw do herbaty dla dzieci – jakie produkty dobrze się sprawdzą?

SMALL FOOT Różowy Zestaw do Herbaty dla Dzieci


To doskonały zabawkowy komplet do picia herbaty dla dwóch osób. W zestawie herbacianym dla dzieci znajdują się dwa kubeczki, dwie łyżeczki, jeden talerzyk, imitacje ciastek, kostek cukru. Dochodzą do tego pojemniki na herbatę oraz cukier, a także dzbanek. Całość wykonano z drewna, dlatego jest to jednocześnie produkt przyjazny dla środowiska.

SMALL FOOT Tort urodzinowy – drewniana zabawka


Ten produkt urozmaici zabawę w picie herbatki. Jest to tort urodzinowy, który składa się z czterech równych kawałków. Na każdym z nich znajduje się owoc i świeczka. To nie wszystko, ponieważ całość umieszczono na eleganckiej podstawce.

SMALL FOOT Mini Kosz Piknikowy Z Herbatką – zabawka dla dziecka

Nikt nie mówił, że herbatkę można pić tylko przy stole, więc dlaczego by nie urządzić wyjątkowego pikniku! Opisywany produkt doskonale sprawdzi się w tej roli. Zestaw do picia kawy i herbaty dla dzieci umieszczono bowiem w ładnie wykonanym koszu wiklinowym z wygodnym zamknięciem. Skrywa on 4 filiżanki w różnych kolorach, a także odpowiadające im talerzyki, łyżeczki. Dochodzi do tego dzbanek na mleko, cukiernica i dzbanek na kawę/herbatę.

Smoby Kraina Lodu II Zestaw Serwis do Herbaty z Tacą


Ten komplet natomiast jest świetnym produktem dla dzieci uwielbiających Krainę Lodu, popularną wśród malców bajkę. Serwis do herbaty dla dzieci składa się z czterech talerzyków z różnymi grafikami przedstawiającymi postaci z produkcji Disneya oraz odpowiadającym kolorem sztućców, pucharków na lody. W komplecie znajduje się także taca.

Ecoiffier Mała Kawiarnia z Kasą


Ten produkt znacznie się różni od innych w tym zestawieniu, ponieważ bardziej dotyczy spożywania kawy, jednak chodzi głównie o fakt, że maluch w tym przypadku będzie musiał wczuć się w rolę pracownika kawiarni. W zestawie znajdują się naczynia, łakocie, telefon, sztuczne pieniądze, zabawkowa kasa fiskalna oraz ekspres do kawy. To dobry pomysł, by pobawić się np. z rodzicami lub rówieśnikami.

Dodaj komentarz