Menu

Obudź w dziecku projektanta – zabawki do ubieraniaKreatywne zabawy doskonale działają na dziecko i w wielu przypadkach mogą prowadzić do rozwoju nowych pasji. Z tego powodu ciekawym pomysłem na prezent są zabawki do ubierania, które występują w wielu postaciach. Dlaczego warto je kupować pociechom?

Dziecko rozwija się każdego dnia, dlatego rolą rodzica jest pomoc, którą może być choćby zakup ciekawych zabawek. Występują one w różnych rodzajach, dlatego warto wybierać te, które pobudzą malucha do kreatywnego myślenia. To bardzo istotne, ponieważ kreatywność przydaje się przez całe życie – pomaga w pracy, szybkim rozwiązywaniu problemów i nie tylko. Tymczasem można się jej nauczyć w bardzo przyjemny sposób, czyli za sprawą zabawy.

Zabawki do ubierania najczęściej przyjmują formę lalki, która posiada w komplecie wiele ubranek, a zadaniem dziecka jest wybranie najlepszej kreacji. Co więcej, taka forma zabawy rozwija zmysł artystyczny. To nie wszystko, ponieważ ubieranie niewielkiej laleczki wymaga precyzji, dlatego maluch może poprawić swoją sprawność manualną. Przy tym wszystkim produkty tego rodzaju nie są drogie, dlatego tym bardziej warto je kupować.

W wielu przypadkach zabawki do ubierania wymagają sznurowania, przymocowywania i nie tylko. Przez tę różnorodność mogą także pomóc małemu dziecku w nauce samodzielnego ubierania się.

Zabawki do ubierania – jakie warto kupić?

SMALL FOOT Układanka Ubierz Lalkę

Ten produkt posiada bardzo estetyczne wzornictwo. Drewniana figurka przedstawia dziewczynkę. Korpus produktu do ubierania posiada otwory w różnych miejscach. Komplet zawiera kolorowe sznureczki, guziki oraz ubranka. Zadaniem malucha jest przeciągnięcie włóczki przez wspomniane otwory i ubranka w taki sposób, by założyć zabawce ciekawe kreacje.

SMALL FOOT Ubieranie Niedźwiadków Nicią

Ten zestaw jest bardzo podobny, jednak zawiera nie jedną, a dwie figurki, tym razem przedstawiające urocze niedźwiadki. Ich korpusy posiadają więcej otworów, dlatego dziecko będzie mogło bardziej się wykazać pod względem przekładania sznurków. Zestaw zawiera 24 elementy, dlatego daje wiele możliwości na kreatywną zabawę. Całość jest umieszczona w ładnym, drewnianym pudełku.

L.O.L. Surprise OMG Doll Series 3- Disco Sk8 Lalka Fashion

Ten ciekawy zestaw zawiera wiele elementów. Przede wszystkim znajduje się w nim lalka, która posiada całkiem pokaźną garderobę. Zadaniem pociechy jest przygotowanie postaci do wyjścia na imprezę! Maluch musi nie tylko ubrać zabawkę, ale też uczesać ją. Co ciekawe, pudełko produktu jest jednocześnie kolorową przebieralnią.

Viga 50021 Magnetyczna ubieranka – chłopiec

Ten zestaw przedstawia chłopca uwielbiającego ekscytujące zadania. Co ciekawe, elementy kompletu są przytwierdzane do figurki za pomocą magnesów. Dzięki temu zabawa jest bardzo prosta. “Ubrania” swoim wzornictwem nawiązują do ubioru strażaka, sportowca, superbohatera, pirata i nie tylko. Produkt został wykonany z drewna, dlatego jest jednocześnie propozycją przyjazną dla środowiska.

L.O.L Rainbow High Fashion Doll – Poppy Rowan

Ten komplet zawiera lalkę i całą garderobę. To nie wszystko, ponieważ w zestawie znajdują się także dwa wieszaki i grzebień, by dziecko mogło jeszcze lepiej wczuć się w rolę. W pudełku znajdują się dwa komplety ubranek, które można dowolnie mieszać. Co więcej, lalka ma ruchome ręce oraz nogi, dlatego maluch może ustawiać modelkę w wybranych przez siebie pozycjach.

TOOKY TOY Stylizacja Laleczki Magnetyczne Ubranka + Figurka Do Ubierania

W zestawie znajduje się figurka przedstawiająca uśmiechniętą dziewczynkę, czekającą na odpowiedni wybór stylizacji. Komplet zawiera 21 ubranek, dlatego dziecko ma pełną dowolność w wyborze kreacji. Stroje są przymocowywane za pomocą magnesów. Całość została umieszczona w estetycznym pudełku, dlatego produkt na pewno dobrze się sprawdzi w roli prezentu. Zabawka do ubierania została wykonana z drewna pomalowanego nietoksycznymi farbami.

Dodaj komentarz