Menu

Ranking: Top 10 prezentów świątecznych dla dzieckaPrezent świąteczny dla dziecka często jest nie lada wyzwaniem, szczególnie w sytuacji, w której nie chodzi o własnego malucha, ale pociechę innej osoby. Nie znając takiego malca, można się zastanawiać, co sprawdzi się najlepiej, dlatego postanowiliśmy ułatwić to zadanie, prezentując poniższy ranking prezentów świątecznych. Znajdują się w nim ciekawe propozycje dla pociech w różnych przedziałach wiekowych.

Ranking prezentów świątecznych – TOP 10

10. SMALL FOOT Drewniany Alfabet – Puzzle Ślimak


Ten ślimak to bardzo dobry pomysł na prezent świąteczny dla 3 latka. Łączy w sobie walory edukacyjne z zabawą, ponieważ układanka posiada nadrukowane litery alfabetu w odpowiedniej kolejności. To dobry wstęp do nauki czytania! Przy tym wszystkim zabawka wyróżnia się wesołą kolorystyką i wysoką jakością wykonania.

9. SMALL FOOT Lalka Emilia – lalka dla dzieci


Ta lalka stanowi idealny prezent pod choinkę dla 3-letniej dziewczynki. Lalki, maskotki i tym podobne zabawki uczą pociechę empatii. Dziewczynka na pewno będzie brała przykład ze swojej największej bohaterki, czyli mamy. Lalka pozwoli wczuć się w takową rolę. Do tego zestaw zawiera ubranka, kocyk i butelkę do karmienia.

8. SMALL FOOT Four in a Row XXL „Active” – drewniana gra „cztery w rzędzie” XXL


To ciekawy pomysł na prezent świąteczny dla dziecka w okolicach 5 roku życia. Produkt jest niesamowicie prosty w swojej konstrukcji, a przy tym daje masę frajdy. Wymaga uczestnictwa dwóch graczy, dlatego dziecko będzie mogło rywalizować na przykład z rodzicami lub swoim rodzeństwem i innymi bliskimi. Co interesujące, wspominany tutaj produkt jest pozycją przyjazną środowisku.

7. SMALL FOOT Drewniane Koraliki do Nawlekania


Koraliki do nawlekania są ciekawym rozwiązaniem jako prezent dla siedmiolatki pod choinkę, jednak zabawka jest na tyle uniwersalna, że na pewno spodobałaby się niejednemu chłopcu i innym dzieciom w różnych przedziałach wiekowych. Być może nawet rodzice zainteresują się wspólną zabawą. Produkt wymaga kreatywności i sprawności manualnej, składa się z wielu kolorowych, zróżnicowanych elementów.

6. SMALL FOOT Drewniana Skrzynka z Narzędziami dla Dzieci


Zestaw narzędzi to na pewno gratka dla chłopca w okolicach 9 lat. Co ciekawe, owe narzędzia nie są podobne do zabawkowych konkurentów – są prawdziwe! Z tego powodu zestaw będzie idealnym pomysłem dla małego majsterkowicza lub pociechy, która chce pomagać swojemu dziadkowi lub tacie podczas różnego rodzaju napraw.

5. Clementoni Crazy Chic Lusterko do Makijażu


Szukasz prezentu dla 9-letniej dziewczynki? Małe damy w tym wieku powoli przestają interesować się lalkami w postaci bobasów, ponieważ znacznie bardziej interesuje je dorosłe życie. By ową dorosłość bardziej poczuć, warto dokonać makijażu, w czym pomoże prezentowany zestaw. Składa się z nietoksycznych kosmetyków, lusterka i kasetki, a także dodatkowych akcesoriów.

4. SMOBY Piłkarzyki Nr 1 Duży STÓŁ Piłkarski

To dobry pomysł na prezent pod choinkę dla 11-latka. Warto mieć na uwadze, że produkt ten sprawdzi się nie tylko w przypadku samej pociechy, ponieważ może dać masę frajdy całej rodzinie. Wysokość stołu wynosi 120 cm, dlatego jest wskazany dla starszych pociech. Jest on stabilny i nie przesuwa się w czasie gry.

3. Trampolina BERG Favorit Gray 270 cm + Siatka Comfort

Ta „zabawka” nie należy do najtańszych, jednak zapewnia masę frajdy i na pewno ucieszy dzieci o różnym wieku. Warto jednak mieć na uwadze, że dopuszczalne obciążenie produktu wynosi 70 kg. Trampolina motywuje do ruchu, który jest bardzo istotny dla poprawnego rozwoju malucha. Propozycja ta jest odporna na różne warunki pogodowe.

2. SMALL FOOT Fortune Wheel „Active” – koło fortuny dla dzieci


To bardzo ciekawe rozwiązanie, ponieważ proponowany produkt jest niesamowicie uniwersalny. To dobry pomysł na upominek, jeśli nie zna się do końca wieku dziecka lub jego zainteresowań. Koło fortuny to zarówno dobry prezent świąteczny dla chłopca w wieku 12 lat, jak i sześcioletniej dziewczynki. Można na przykład ustalić konkretne zadania lub łakocie do spożycia przy konkretnych polach. To nie wszystko, ponieważ na odwrocie koła znajduje się tablica do pisania kredą.

1. Pojazd 2w1 Look Natural


Pierwsze miejsce zdobywa rowerek, ponieważ daje masę frajdy, a przy tym bardzo dobrze wpływa na rozwój malucha. Zabawka uczy utrzymania równowagi, jest też dobrym wstępem do nauki jazdy na prawdziwym rowerze. Korzystanie z produktu zachęca także  do zdrowego ruchu. Model ten ma wygodne siodełko, a także antypoślizgową kierownicę i piankowe koła. Siodełko jest ma regulowaną wysokość.

Dodaj komentarz