Menu

Ranking zabawek interaktywnychZabawki interaktywne są niezwykle potrzebne, aby dziecko miało szansę prawidłowo się rozwijać. W ten sposób pociechy ćwiczą swoją zdolność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów czy po prostu radzenia sobie w nowych dla nich sytuacjach. Są to niezwykle potrzebne umiejętności, jakie wykształcić można w dziecku za sprawą doboru odpowiednich produktów. Ranking zabawek interaktywnych zawiera kilka ciekawych propozycji, które pozwolą Twojemu dziecku nie tylko na znakomitą zabawę, ale także na prawidłowy rozwój.

Ranking najlepszych zabawek interaktywnych

5. WOOPIE Interaktywny Wielofunkcyjny Stolik Edukacyjny Instrumenty Światło + USB Bluetooth

https://maludas.pl/15575-woopie-interaktywny-wielofunkcyjny-stolik-edukacyjny-instrumenty-swiatlo–usb-bl

Zabawka interaktywna, która zajęła piąte miejsce w tym zestawieniu, posiada bardzo wiele funkcji. Uczy dziecka nazw różnorodnych instrumentów, a także dźwięków z nimi związanych. Jest to możliwe za sprawą mnogości przycisków. Oprócz tego wariant ten posiada również rozwijające zabawy manualne, które można stosować przede wszystkim przez naciskanie małych elementów po boku stoliczka. Możliwość ładowania za pośrednictwem USB jest bardzo dużym atutem. Oprócz tego produkt posiada także możliwość połączenia się z telefonem dzięki funkcji Bluetooth. Ciekawe dla dziecka będą także różnorodne efekty świetlne i dźwiękowe.

4. SMALL FOOT Kostka Interaktywna – zabawka edukacyjna

https://maludas.pl/111-small-foot-kostka-interaktywna-zabawka-edukacyjna

Kostka interaktywna posiada 7 boków, a każdy z nich skrywa różne zadania do wykonania. Jest to zabawka niemal w całości wykonana z drewna, natomiast elementy pozwalające dziecku na ćwiczenie motoryki powstały z metalu. Konstrukcja stanowi połączenie litego drewna, sklejki i sporej ilości wyobraźni twórców, która została przeniesiona na ten produkt za sprawą bezpiecznych dla dzieci farb w żywych odcieniach. Zabawka pozwala na rozwój dziecka w kwestii zdolności ruchowych, zręcznościowych, a także umożliwia rozpoczęcie nauki pewnego chwytu.

3. SMALL FOOT „2 in 1” Motor Skills Trainer and Music Table – stolik motoryczno – muzyczny

https://maludas.pl/8392-small-foot-quot2-in-1quot-motor-skills-trainer-and-music-table-stolik-motoryczno

Na trzeciej pozycji figuruje stolik interaktywny, który pozwala na ćwiczenie motoryki dziecka. Jednym z bardziej znaczących atutów jest aspekt muzyczny, pozwalający na ćwiczenie przez malucha gry na cymbałkach. Całość posiada bardzo dużo funkcji, a kolorowe elementy oraz urocze malunki dodatkowo zachęcają malucha do nauki poprzez zabawę.

2. SMALL FOOT Walker „Move it!” – edukacyjny wózek pchacz

https://maludas.pl/8371-small-foot-walker-quotmove-itquot-edukacyjny-wozek-pchacz

Wielofunkcyjny pchacz przeznaczony dla niemowlaka to szansa na wielowymiarową naukę. Zabawka edukacyjna jest funkcjonalnym wózkiem – posiada sporo miejsca wewnątrz konstrukcji. Dziecko bawiąc się tym produktem, poprawia swoją koordynację, a także rozwija zdolności poznawcze. Umożliwia to stawianie pierwszych kroków malucha, ale także naukę rysowania czy liczenia.

1. SMALL FOOT XL Motor Skills Cube „Move it!” – Kostka interaktywna XL

https://maludas.pl/8366-small-foot-xl-motor-skills-cube-quotmove-itquot-kostka-interaktywna-xl

Na pierwszym miejscu rankingu najlepszych zabawek interaktywnych znajduje się kostka interaktywna w rozmiarze XL. Jest to produkt wykonany przede wszystkim z drewna, dlatego można mieć pewność, że będzie służyła bardzo długo, a zabawa w nią będzie bezpieczna. Szereg różnych możliwości sprawia, że dziecko za pośrednictwem 7 różnych powierzchni rozwinie swoją spostrzegawczość, motorykę, a także umiejętności manualne.

Jakie zabawki interaktywne będą najlepsze?

Wszystkie te produkty znaleźć można za pośrednictwem strony internetowej naszego sklepu maludas.pl. Dostępny jest tam także ogrom innych zabawek, które pozwolą na prawidłowy rozwój Twojego dziecka w trakcie niezapomnianej zabawy. Wiele możliwości wyboru sprawia, że z pewnością możliwe jest znalezienie odpowiedniej zabawki dla każdego malucha. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z pewnością uda Ci się znaleźć ciekawą propozycję, która ucieszy dziecko.

Dodaj komentarz