Menu

Pluszaki, które przypominają prawdziwe pieski. Poznaj Chi Chi Love!Chi chi love jest zabawką dla najmłodszych miłośników piesków. Producent Simba Toys Polska należy do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Spółka ta figuruje wśród pięciu największych producentów i dystrybutorów zabawek w Europie. Na ich asortyment składają się między innymi takie przedmioty, jak: maskotki, lalki, samochodziki a także zabawki interaktywne.

Psy chi chi love

Wśród oferty piesków chi chi love dostępny jest naprawdę duży wybór. Możesz znaleźć różne warianty zabawek, na przykład pupile z torebeczką, pieski robiące siusiu czy te interaktywne, które reagują na komendy. Sugerowany minimalny wiek bawiącego się dziecka zależy od konkretnej zabawki, jednak waha się między trzecim a piątym rokiem życia.

Co robi piesek chi chi love?

Nawet podstawowe warianty zabawki są doskonałymi towarzyszami dla malucha. Miły materiał sprawia, że zabawka staje się znakomitą przytulanką, którą dzięki dołączonej torebeczce można ze sobą zabrać wszędzie. Torebka pozwala też nauczyć dziecko odkładania zabawek na miejsce.

Bardziej skomplikowane modele piesków posiadają szereg zaawansowanych możliwości, urozmaicających zabawę.

Chi chi love piesek robi siusiu

Jednym z wariantów zabawek koncernu Simba Dickie Group jest Chi chi love piesek robi siusiu. To niezwykle interaktywna wersja tej zabawki. Aby uzyskać wrażenia podobne do posiadania prawdziwego czworonoga wystarczy podać pupilowi napełnioną do 25 ml buteleczkę z wodą. By uniknąć załatwienia potrzeb pieska w domu należy wyprowadzić go na spacer. Po wypiciu wody czworonóg “robi siusiu” na spacerze. Chi chi love piesek na smyczy pozwala uzyskać wrażenia podobne do obcowania z realnym czworonogiem.

Chi chi love niczym prawdziwy towarzysz dziecka

Chi chi love to piesek, interaktywna zabawka dla najmłodszych. Plusz będący przyjemnym w dotyku sprawia, że komfort głaskania i przytulania się staje się jeszcze większy. Dostępna w opakowaniu instrukcja pozwoli rodzicowi zgłębić szczegóły dotyczące zabawki, by zabawa pociechy stała się jeszcze lepsza.

Chi chi love – jakie komendy?

Reaguje on na wiele komend takich jak: “Cześć”, “Podejdź piesku”, “Siad” czy nawet “Śpiewaj” lub “Zatańczymy”.

Potrafi wydawać także liczne dźwięki, niczym prawdziwy szczeniaczek. Liczba dostępnych ścieżek dźwiękowych wynosi aż kilkadziesiąt. Piesek reaguje na polecenia dziecka niczym prawdziwe zwierzę odnoszące się do komend właściciela.

Wiele wariantów zabawek dla prawdziwych pasjonatów mody

Ubranko dla pieska chi chi love jest uroczym elementem całego zestawu. Niektóre warianty wspaniale dopełniają się z dołączonymi do zestawu torebeczkami czy czapeczkami. Jeśli piesek wymaga wyprowadzenia na spacer do zestawu jest dołączona także odpowiednia smyczka. Wszystkie elementy poszczególnych zestawów tworzą spójny komplet, który można poszerzać o inne warianty piesków. Pozwala to stworzyć całą rodzinę piesków, różniących się możliwościami i wyglądem.

Piesek interaktywny chi chi love – opinie

Interaktywne psy chi chi love zyskują ostatnio na popularności. Szczeniaczki podbiły serca najmłodszych – zwłaszcza zabawki imitujące zachowania prawdziwych piesków. Pozwalają one poczuć się dzieciom, jakby były właścicielami prawdziwych czworonogów. Wrażenia dzieci, wynikające z korzystania z zabawek są bardzo pozytywne. Rodzice natomiast są zachwyceni obserwując zaangażowanie pociech w opiekę nad pupilami. Jest to doskonałym egzaminem dającym możliwość sprawdzenia i szlifowania opiekuńczości i odpowiedzialności u najmłodszych.

Doskonała alternatywa czworonoga dla alergików

Psy chi chi love stają się idealną alternatywą dla żywego czworonoga. Dzieci, które są alergikami mogą ubolewać nad brakiem możliwości posiadania żywego czworonoga. W równie trudnej sytuacji mogą pojawić się rodzice, którzy ze względu na warunki mieszkaniowe czy styl życia nie mogą opiekować się czworonogiem. Interaktywna zabawka może jednak go w dużym stopniu zastąpić, pozwalając dzieciom na stanie się odpowiedzialnymi opiekunami.

Dodaj komentarz