Menu

Strażak Sam – legendarny bohater wśród pociechDzieci posiadają swoich bohaterów, których poznają przez swoich rodziców, kino, programy telewizyjne i inne. Niepodważalnie jedną z popularniejszych postaci wśród pociech jest Strażak Sam, który zainspirował producentów zabawek do stworzenia serii inspirowanej popularnym serialem animowanym. Czytając dalej, dowiesz się, dlaczego zabawki strażackie to dobry pomysł dla Twojego dziecka!

Strażak Sam to popularny serial animowany produkowany od 1985 roku w Wielkiej Brytanii. Czas trwania odcinka to średnio 10 min. Fabuła opowiada o dzielnym strażaku Samie, dokładniej Samuelu Peytonie. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym mieście Pontypandy. Bohater nie tylko gasi pożary, ale też rozwiązuje różne problemy.

Zabawki nawiązujące do Strażaka Sama to ciekawe akcesoria strażackie dla dzieci, figurki itd., które pozwolą maluchowi wczuć się w rolę dzielnego bohatera i samodzielnie ratować cywilów z opresji. Omawiane produkty występują pod różnymi postaciami, co tym bardziej zachęca do skorzystania z nich.

Dlaczego warto kupować zabawki inspirowane bajkami?

Kiedy pociecha lubi oglądać seriale animowane, to dobrze jest wręczyć jej upominek nawiązujący do owej produkcji. Dlaczego? Dzięki temu dziecko odczuje, że rodzic zwraca na nie uwagę i wspiera jego zainteresowania. Przez to wzmocnić się mogą więzi między opiekunem a maluchem! To nie wszystko, ponieważ w tym wypadku można mieć pewność, że prezent będzie trafiony, a wiadomo przecież, jak kapryśne bywają dzieci i mogą nie docenić upominku, który nie przypadnie im do gustu.

Dlaczego jeszcze warto stawiać na takie zabawki? Strażak to zawód, który jest inspiracją dla wielu chłopców i wbrew pozorom nierzadko także dziewczynek. Przez to dobrze jest wspierać malucha w zabawie i starać się ją urozmaicać – w czym pomagają właśnie owe produkty.

Jakie zabawki o Strażaku Samie sprawdzą się najlepiej?

Klein Kostium Strażaka z Akcesoriami

Każdy strażak (również Strażak Sam) potrzebuje odpowiedniego uniformu. Opisywany zestaw zawiera strój dla dziecka, który składa się z wielu ciekawych elementów. Przede wszystkim chodzi o mundur (rozmiar 64 x 56 cm) z odblaskowymi paskami, ochronny hełm, odznakę, megafon, łom i gaśnicę. Dzięki temu produkt świetnie sprawdzi się podczas odgrywania różnych scenek, może również być ciekawym rozwiązaniem w przypadku popularnych wśród najmłodszych balów przebierańców.

SIMBA Strażak Sam Zbiornik z Psikawką Gaśnica z regulacją strumienia

Doskonały produkt dla każdego fana Strażaka Sama, a także dzieci zbierających oręż z okazji lanego poniedziałku. Dobrze sprawdzi się także w ramach letnich zabaw w ogrodzie. Model ten składa się ze zbiornika ubieranego na plecy (przy pomocy regulowanych szelek) oraz pistoletu na wodę. Ten z kolei posiada funkcję pompki i ma możliwość zmiany jednego strumienia na trzy.

SIMBA Strażak Sam Kamizelka Strażacka z akcesoriami + Latarka

Ten zestaw zawiera ciekawe akcesoria strażackie dla dzieci. Składa się z kamizelki, latarki, toporka strażackiego i walkie-talkie. Komplet jest odpowiedni dla dzieci od trzeciego roku życia. Całość jest zdobiona motywami z serialu animowanego.

Simba – Strażak Sam Remiza strażacka XXL z figurką Światło Dźwięk

Ten wyjątkowy zestaw zawiera zabawki strażackie w postaci remizy, licznych akcesoriów oraz figurki Strażaka Sama. Budynek posiada dwa piętra i półpiętro, wieżę treningową, linę z tyrolką, elektryczną windę, otwierane drzwi, obrotowe miejsce dla wozu strażackiego. Poszczególne elementy mogą świecić i wydawać odgłosy.

SIMBA Strażak Sam Gaśnica Psikawka na wodę

Gaśnica to niezbędne narzędzie do gaszenia ognia. Ten model posiada zdobienia inspirowane serialem i daje dziecku możliwość napełnienia wodą oraz psikania cieczą.

Dickie Strażak Sam Jeżdżący Na Podczerwień Pilot

Ta zabawka przedstawia strażaka ze sprzętem do gaszenia pożarów. Co ciekawe, zdalnym pilotem można sprawić, by produkt jechał do przodu lub do tyłu, a przy tym wyposażono go w funkcję pryskania wodą!

Dodaj komentarz