Menu

Lalka Baby Born – wszystko, co warto o niej wiedzieć!Lalka Baby Born – wszystko, co warto o niej wiedzieć!

Lalki są niewątpliwie jednymi z bardziej popularnych zabawek używanych przez dzieci. Na rynku można znaleźć wiele tego rodzaju produktów, spośród których warto wyróżnić Baby Born, czyli modele interaktywne, pozwalające maluchowi jeszcze bardziej wczuć się w rolę. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować tekst dokładnie opisujący te zabawki. Jak działa lalka Baby Born, jak ją uruchomić i jak z niej korzystać?

Dlaczego lalka jest dobrym pomysłem na upominek dla dziecka? Warto mieć świadomość, że zabawa wpływa na rozwój malucha – w przypadku tego rodzaju produktów jest to szczególnie ciekawe zagadnienie. Największymi bohaterami dla pociechy są zwykle jej rodzice, dlatego często bierze z nich przykład, natomiast z użyciem lalki może się wczuć w ich rolę. Opieka nad zabawką wpływa na prawidłowe wykształcenie się empatii, cierpliwości czy po prostu opiekuńczości. To bardzo ważne cechy, które będą odgrywały sporą rolę w całym życiu Twojego dziecka.

Baby Born to lalki, które w większości przypadków posiadają różne funkcje, dzięki czemu zabawa jest jeszcze bardziej realistyczna i przez to ciekawa dla dziecka. Tego rodzaju zabawki mogą wykonywać takie czynności jak jedzenie oraz picie, co z kolei umożliwia późniejsze siusianie, robienie kupki i prawdziwy płacz. Po położeniu lalki automatycznie zamykają się jej oczy. Co więcej, produkty Baby Born mogą być kąpane. W zestawie często znajduje się wiele przydatnych akcesoriów, takich jak kaszki, pieluszki, butelka do karmienia czy nocniczek. Ile kosztuje Baby Born? Wszystko zależy od wybranego modelu (a jest ich niemało), a dokładniej liczby jego funkcji oraz rozmiaru.

Zawsze można także kupić dodatkowe akcesoria, na przykład odzież. Ile kosztują  ubranka dla Baby Born? Zależy to od ich typu, ponieważ np. czapeczka będzie tańsza od całego stroju.

Jak uruchomić lalkę Baby Born?

To dość podchwytliwe pytanie, ponieważ uruchomienie kojarzy się najczęściej z włączeniem elektronicznych funkcji, tymczasem lalki Baby Born nie wymagają użycia baterii – nie mają zasilania ani żadnych cech tego wymagających. Z tego powodu tym bardziej warto docenić te produkty za funkcjonalność.

Jak karmić Baby Born?

Karmienie Baby Born nie jest wcale trudne ani skomplikowane. Może się odbywać na dwa sposoby – przede wszystkim za pomocą butelki. To bardzo proste, ponieważ wystarczy nalać do niej wody, a później po prostu przyłożyć ją do ust lalki i przechylić. Co więcej, teraz zabawka będzie mogła zrobić siusiu lub zapłakać. Jak wylać wodę z lalki Baby Born (jak uruchomić siusianie)? Wystarczy wcisnąć jej pępek, kiedy siedzi na nocniczku lub ma założoną pieluszkę.

Lalka może zostać także nakarmiona specjalnym pokarmem, który z kolei spowoduje zrobienie kupki. Jak zrobić kaszkę dla Baby Born? Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w specjalne akcesoria, jeśli nie było ich w zestawie (chodzi o samą kaszkę), wysypać produkt do miseczki i zalać wodą oraz wymieszać. Mechanizm działa tutaj tak samo, a więc należy wcisnąć pępek lalki.

Baby Born – lalki i przydatne akcesoria

Baby Born Pokarm dla lalki – 12 sztuk

To zestaw saszetek ze wspomnianą wcześniej kaszką dla lalki Baby Born. W opakowaniu znajduje się 12 sztuk, dlatego produkt zapewni maluchowi sporo zabawy. Pamiętaj, żeby przed “zrobieniem kupki” lalka miała podstawiony nocniczek.

Lalka Interaktywna Baby Born Soft Touch Ballerina Girl 43 cm z akcesoriami

Ta lalka posiada sporo funkcji – może więc siusiać, robić kupkę, płakać czy zamykać oczy. Do tego ma ruchome kończyny, a zestaw wzbogacono o wiele akcesoriów do opieki oraz piękne ubranka.

Śpioszki dla lalki Baby Born 43 cm w kolorze niebieskim

Wysokiej klasy śpioszki dla lalki Baby Born o wysokości 43 cm. Produkt jest bardzo estetyczny i ładnie wykończony – na brzuszku znajduje się wizerunek misia.

Baby Born Zestaw akcesoriów do kąpieli dla lalki

Lalki Baby Born mogą być myte, dlatego możesz dzięki nim urozmaicić kąpiel swojego dziecka. Co więcej, podczas zabawy w wodzie przyda się przedstawiany zestaw, który zawiera gąbkę, dzbanek, pojemnik i mydełko.

Dodaj komentarz