Menu

Prywatna zjeżdżalnia dla dziecka – czy warto?W zabawie w ogrodzie chodzi nie tylko o frajdę, ale przede wszystkim przebywanie na świeżym powietrzu. Chcąc zachęcić pociechę do spędzania czasu na zewnątrz, rodzice często posiłkują się różnego rodzaju produktami. Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne stają się zjeżdżalnie ogrodowe, które pozwolą malcowi bawić się przez długie godziny!

Stosowanie zabawek ogrodowych jest świetnym pomysłem. Dzięki takim produktom dziecko samo chce się bawić na zewnątrz, co jest szczególnie istotne względem jego rozwoju. Okazuje się bowiem, że w ogrodzie pociecha rozwija się jeszcze szybciej. Aktywność fizyczna buduje mięśnie, ale też dotlenia mózg, przez co maluch jest w stanie prędzej przyswajać wiedzę. Jednocześnie trzeba wiedzieć, że do aktywności na świeżym powietrzu rodzic powinien zachęcać malucha również samodzielnie, dając odpowiedni przykład. W przeciwnym wypadku pociecha prawdopodobnie nie będzie chciała sama korzystać z ogrodowych uciech.

Zjeżdżalnie dla dzieci to świetna propozycja niemal dla każdego dziecka. Zbudowanie w ogrodzie niewielkiego placu zabaw da pociesze masę frajdy. Na pewno podczas zabawy malec będzie biegał, wspinał się itd., dlatego podobny produkt pozytywnie wpłynie na jego kondycję fizyczną. Przy tym wszystkim może umożliwić ciekawą zabawę z rówieśnikami, ponieważ różnorodność produktów sprawia, że nierzadko w grę wchodzi nie tylko sama zjeżdżalnia do domu, ale też np. domek, huśtawka, dzięki czemu jednocześnie bawić może się wiele dzieci!

Trzeba pamiętać, by wybrać model odpowiedni do wagi i wzrostu dziecka. Chodzi o to, by nie doszło do niechcianego uszkodzenia konstrukcji w razie, gdy maluch podrośnie lub kiedy produkt będzie używany przez więcej dzieci. Ciekawym wyborem są także zjeżdżalnie ogrodowe dmuchane, ponieważ po spuszczeniu powietrza zajmują wyjątkowo mało miejsca, a rozłożone potrafią być bardzo duże! Nie wiesz, jaki produkt sprawdzi się najlepiej? Poniżej dla ułatwienia przygotowaliśmy zestawienie ciekawych propozycji.

Jaka zjeżdżalnia do ogrodu dobrze się sprawdzi?

Little Tikes Moja pierwsza zjeżdżalnia niebieska

Ta zjeżdżalnia ogrodowa jest bardzo prosta w swojej istocie. Jest nieduża, dlatego sprawdzi się nawet w przypadku mniejszych dzieci (w okolicach 18 miesiąca życia). Co ciekawe, wspomniany rozmiar sprawia, że produkt ten może dobrze się sprawdzić nawet w domu! Łatwo ją także zabrać w podróż, np. do dziadków.

Little Tikes Dmuchany Plac zabaw Giant Slide ze wspinaczką i zjeżdżalnią

Ta zjeżdżalnia z kolei jest bardzo duża, ponieważ jest wysoka na trzy metry! Jednocześnie jest to produkt bezpieczny, ponieważ dmuchana konstrukcja jest miękka i uchroni pociechę nawet w razie potknięcia. To nie tylko zjeżdżalnia, ponieważ produkt powiada miejsce do skakania! Wykonano go z wysokiej jakości materiałów. W zestawie znajduje się także dmuchawa. Po odpompowaniu powietrza zabawka jest bardzo mała – jej wymiary wyniosą 38 x 38 x 71 cm, dlatego zjeżdżalnię będzie można zabrać np. na działkę.

Duża Zjeżdżalnia Sunny 180 cm z Natryskiem Wodnym Ślizg Wodny WOOPIE

Jest to równie ciekawy produkt. Jego rozmiary nie są ogromne, jednak długa na 180 cm zjeżdżalnia pozwoli na ciekawą zabawę niejednemu maluchowi. Co istotne, nie jest to zwyczajna zjeżdżalnia, ponieważ została ona wyposażona w wodny natrysk, dzięki czemu ślizganie się jest jeszcze bardziej komfortowe i ekscytujące! Produkt posiada żywe kolory i jest wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Smoby Domek na Palach Plac Zabaw Zjeżdżalnia

Ten produkt na pewno dostarczy wiele radości niejednemu dziecku. Nie jest to zabawka mała, ponieważ poza samą zjeżdżalnią konstrukcja zawiera także domek. Z tego powodu maluchy będą mogły planować swoje przygody i beztrosko bawić przez długi czas. Model ten szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku rodzeństwa w niewielkim wieku. Dochodzi do tego estetyczne wykonanie. Wszystkie produkty tej marki posiadają odpowiednie atesty.

Dodaj komentarz