Menu

Zabawki do zabawy w wodzie – najlepsze propozycje!Zabawa w wodzie jest bardzo dobrym pomysłem dla każdego dziecka, ponieważ przebywanie w niej może być ciekawym wstępem do późniejszej nauki pływania. Ponadto dziecko może liczyć na niesamowitą frajdę. Nieprzypadkowo eksperci zachęcają do zabierania maluchów nad jezioro, morze czy na basen. Jakie zabawki do zabawy w wodzie będą dobrym rozwiązaniem dla Twojego dziecka?

Dlaczego kąpiele są dobrym pomysłem dla dziecka? Niezależnie od tego, czy mowa o basenie przydomowym, jeziorze, morzu czy nawet wannie, maluch będzie się oswajać z wodą, co na pewno przyda się w ramach późniejszej nauki pływania. Z tego powodu warto jest zachęcać pociechę do takiej aktywności, w czym mogą pomóc różne ciekawe produkty.

Warto jednocześnie mieć świadomość, że wybór konkretnych rzeczy powinien być dopasowany do wieku malucha, ponieważ np. ogromne koło ratunkowe może nie sprawdzić się najlepiej u niemowlęcia. Z drugiej strony nie warto kupować gumowej kaczuszki dla kilkuletniego malucha. Natomiast piłka plażowa sprawdzi się już doskonale, a do tego zostanie wykorzystana do ekscytującej zabawy z rówieśnikami czy rodzicami. Produktów na rynku jest naprawdę sporo i zwykle są to zabawki dmuchane, dzięki czemu mogą się unosić na wodzie, a dzięki temu stanowić jednocześnie zabezpieczenie dla malca, który jeszcze nie potrafi pływać.

Jakie zabawki do zabawy w wodzie warto kupić?

Bestway 31022 PIŁKA PLAŻOWA 61cm

To bardzo dobrze wykonana piłka plażowa, która na pewno dobrze się sprawdzi u starszych dzieci, które swobodnie się już czują w wodzie. Ze względu na wypełnienie powietrzem, produkt cały czas będzie się unosić na powierzchni. Wykonano go z wysokiej klasy materiału winylowego, dzięki czemu odznacza się wytrzymałością. Tworzywo zostało także przetestowane – dzięki temu można mieć pewność, że zabawa będzie w pełni bezpieczna. Zabawka ma zawór bezpieczeństwa.

Bestway 91030 KAMIZELKA DO NAUKI PŁYWANIA MINNIE&MIKI 51cm x 46cm

Bardzo dobrze wykonana kamizelka, która jest idealnym pomysłem na prezent dla dziecka, które jeszcze nie potrafi pływać. Będzie unosić malucha na wodzie, a ten z kolei nie będzie się bać podtopienia. Co istotne, model został wyposażony w zatrzaski z dodatkową regulacją, dlatego można go w prosty sposób dopasować do sylwetki dziecka. Warto wspomnieć, że produkt nawiązuje wzornictwem do kultowych postaci Disneya – myszki Miki i Minnie. W tym przypadku także zastosowano materiał winylowy i zawór bezpieczeństwa.

ECOIFFIER Zestaw 3 Mini Łódki Motorówka Statek

Komplet zawiera 3 łódki, które mogą zostać z powodzeniem wykorzystane w wannie (unoszą się na wodzie) czy w basenie przydomowym. Zostały wykonane z lekkich materiałów. Zestaw składa się z kutra rybackiego, jachtu oraz statku wycieczkowego. Ze względu na ich kształt, łodzie łączą się ze sobą. To nie wszystko, ponieważ można je również z powodzeniem wykorzystać podczas zabawy w piaskownicy. Produkty bardzo łatwo się myje.

Bestway 41119 DMUCHANY FLAMING DO PŁYWANIA

Ten dmuchany flaming doskonale się sprawdzi podczas wakacji, jeśli planujesz wyjazd z dzieckiem nad morze lub nad jezioro. Produkt jest dość spory, ponieważ jego długość wynosi 174 cm, a szerokość – 140 cm. Wzornictwem przypomina różowego flaminga. Co istotne, na szyi “ptaka” znajdują się uchwyty, które wpływają na stabilność podczas unoszenia się na wodzie. Produkt ma 3 komory powietrzne i wykonano go z winylu. W tym przypadku także zastosowano zawór bezpieczeństwa. W komplecie znajduje się też przydatna, wytrzymała łata do napraw.

Bestway 36057 KÓŁKO DO PŁYWANIA OKULARY

To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich pociech, które mają problem z pływaniem lub po prostu lubią się czuć bezpiecznie. Oczywiście zabawki do zabawy w wodzie dla dzieci tego rodzaju mogą zostać wykorzystane w dowolny sposób, dlatego nierzadko są wykorzystywane przez pociechy, które już doskonale pływają. Ciekawym elementem tego modelu jest nadruk w postaci okularów przeciwsłonecznych.

Dodaj komentarz