Menu

TOP 5 najlepszych kuchni dla dzieciDzieci w swoich zabawach kochają wcielać się w postacie i próbować coraz to nowych rzeczy. Jednego dnia są strażakami, innego lekarzami, aż trzeciego pragną doświadczyć pracy kucharza. Maluchy codziennie mają okazję oglądać swoich rodziców przygotowujących dla nich posiłki, dlatego nic dziwnego, że same chciałyby spróbować ugotować danie dla siebie i swoich bliskich.

Zabawa w kuchni może być niebezpieczna dla maluchów. Nietrudno znaleźć tam ostre narzędzia, które w rękach pociechy stwarzają ogromne ryzyko. Dlatego, gdy tylko zauważysz, że Twoje dziecko jest zainteresowane tym, co dzieje się w kuchni, podaruj mu zestaw, dzięki któremu poczuje się jak zawodowej klasy kucharz. To z pewnością rozbudzi w nim pasję do gotowania. Przedstawiamy ranking kuchni dla dzieci.

Kuchnia dla dzieci – ranking

WOOPIE Kuchnia Domowa Wielofunkcyjna Home Kitchen

Zestaw od WOOPIE to rozwiązanie wyposażone w niesamowite efekty, które pozwalają dziecku poczuć się jak w prawdziwej kuchni. Palnik świeci i wydobywa się z niego para imitująca prawdziwą. Jednak, co ważne – nie ma ona wysokiej temperatury, dlatego jest bezpieczna dla dziecka. Podczas gotowania z głośnika wydobywa się dźwięk gotującej się wody. Okap wyposażony jest w lampkę i wygrywa różne melodie. Dzięki wykorzystaniu zamkniętego obiegu, poprzez naciskanie pompki z kranu wylewa się woda. Kuchnia posiada aż 65 akcesoriów oraz tablicę korkową, na której dziecko może zapisać menu.

Smoby Kuchnia Dla Dzieci Studio XXL

Ta kuchnia dla dzieci wyróżnia się na tle innych swoim rozbudowanym wyposażeniem. Znaleźć tutaj można lodówkę, zmywarkę, piekarnik, ekspres, a nawet kostkarkę do lodu. W zestawie zawarte są liczne akcesoria, jednak na szczególną uwagę zasługuje makaron, który pod wpływem wody zmienia swój kolor. Interesujący jest również magiczny garnek, do którego wlewa się wodę, a po naciśnięciu przycisku pojawiają się prawdziwe bąbelki. To zestaw, który za sprawą licznych elementów pobudzi wyobraźnię i zadowoli nawet najbardziej wymagającego młodego kucharza.

STEP2 Kuchnia dla dzieci interaktywna kompaktowa

Na trzecim miejscu w naszym rankingu kuchni dla dzieci umieściliśmy interaktywny zestaw, która posiada szereg ciekawych funkcji. Wyposażony został w aż 3 elektroniczne urządzenia: kuchenkę mikrofalową, bezprzewodowy telefon i palnik kuchenny. Każdy z tych elementów wydaje dźwięki podobne to tych, jakie usłyszeć można w kuchni. Po postawieniu odpowiedniego naczynia na palniku zapalają się lampki imitujące ogień oraz wydobywa się realistyczny dźwięk smażenia bądź gotującej się wody.

W kuchence znajdziemy także piekarnik, suszarkę na naczynia, półkę na przyprawy oraz lodówkę. Ekologicznych nawyków warto uczyć dziecko już od najmłodszych – pomoże w tym właśnie ten zestaw za sprawą półki z pojemnikiem do recyklingu. Do kuchni dołączonych jest 20 najpotrzebniejszych elementów, takich jak talerze, patelnie czy sztućce. Istnieje możliwość dokupienia kolejnych 101 akcesoriów, które urozmaicą zabawę.

Viga Toys Duża Kuchnia Drewniana Modern

Ten produkt został wytworzony z niezwykłą dbałością przez cenionego producenta zabawek Viga Toys. Zestaw powstał z lakierowanego drewna, pomalowanego bezpiecznymi dla dziecka farbami. Wyróżnia się minimalizmem i estetycznym wyglądem, który będzie pasować do każdego dziecięcego pokoju. Innowacyjna kuchnia wykonana została z naturalnych tworzyw, pozyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Kuchnia spełnia normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Eccoifer Kuchnia Modułowa retro 24elem.

Na koniec naszego zestawienia umieściliśmy rozwiązanie wyróżniające się swoją atrakcyjną ceną. Kuchnia świetnie się prezentuje i zawiera niezbędne akcesoria, pojemniki na przyprawy oraz duży piekarnik. Półeczki wraz z wieszakami pomogą nauczyć malucha utrzymywania porządku, a rozmiar kuchenki umożliwi jej umieszczenie nawet w małym dziecięcym pokoju.

Najlepsza kuchnia dla dzieci

Wykorzystanie kuchni dla dzieci to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. Podczas gdy rodzic przygotowuje posiłki, pociecha może zająć się zabawą przy użyciu swojego własnego zestawu. Dzięki czemu nie będzie krzątać się w kuchni i przeszkadzać. Co więcej, to świetny sposób na naukę gotowania poprzez zabawę. Przedstaw dziecku podstawowe zasady, takie jak mycie owoców czy warzyw przed ich spożyciem, a także utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wybierz zestaw, który najbardziej pasuje do Twojej pociechy i pozwól jej na rozwijanie wyobraźni oraz kreatywnego myślenia. Wszystkie przedstawione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz