Menu

Ranking TOP 5 najlepszych jeździków dla dzieciJeździki dla dzieci – ranking

Jeździki dla dzieci nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością. Nie tylko zapewniają świetną zabawę, ale również doskonale wpływają na rozwój malucha. Zapewniają wsparcie w nauce utrzymywania równowagi i koordynacji ruchowej. Ponadto używając jeździka maluch wzmacnia swoje mięśnie i poprawia wydolność. Zabawa na jeździki pozytywnie oddziałuje również na pracę komórek mózgowych i poprawia koncentrację. Warto również zaznaczyć, że dzieci korzystające z jeździków szybciej nabywają umiejętność chodzenia. Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy jeździk, ranking umieszczony poniżej z pewnością okaże się pomocny. Znajdują się w nim wyłącznie wysokiej jakości pojazdy dla dzieci, cieszące się dużą popularnością i świetnymi opiniami.


1. Pojazd z rączką MERCEDES-AMG C63 Coupe Black

Pierwsze miejsce w rankingu jeździków dla dzieci zajmuje pojazd z rączką MERCEDES-AMG C63 Coupe na licencji MERCEDES-BENZ. Produkt ten wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Jeździk posiada interaktywną kierownicę z logiem Mercedesa, wyposażoną w klakson i wesołe melodyjki. Pojazd posiada również wygodne siedzisko z oparciem, specjalny uchwyt na butelkę lub kubek oraz wysuwane podnóżki. Wyposażony jest także w schowek zlokalizowany pod siedziskiem i demontowane barierki. Ogromną zaletą jeździka z rączką MERCEDES-AMG C63 Coupe jest jego prosty montaż i demontaż. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 12 do 36 miesiąca życia.

2. BIG Czerwony Jeździk Porsche 911 Klakson Ciche Koła

Drugie miejsce w naszym rankingu zajmuje sportowy jeździk Porsche 911 od znanej marki marki BIG. Utrzymany jest on w pięknym, czerwonym kolorze i zachwyca swoimi niezwykłymi detalami. Wyposażony został w cichobieżne koła, kierownicę z klaksonem i zdejmowane siedzisko wykonane z pianki. Zaletą jeździka Porsche 911 jest z pewnością jego trwała konstrukcja zapewniająca długi okres eksploatacji. Produkt ten zapewnia świetną zabawę i doskonale wpływa na rozwój dziecka.

3. BIG Niebieski jeździk Bobby Car Neo Blue

Trzecie miejsce w rankingu jeździków dla dzieci zajmuje niebieski pojazd marki BIG. Przyciąga on wzrok swoją nietypową, nowoczesną konstrukcją i pięknym kolorem. Zachwyca wysoką jakością i wytrzymałością. Wyposażony jest w kierownicę z klaksonem i ciche koła, które doskonale radzą sobie na różnorodnych nawierzchniach. Gwarantuje wspaniałą zabawę i zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Jeździk Bobby Car Neo Blue dedykowany jest maluchom, które postawiły już pierwsze kroki. Rozwija on kolejne zdolności, takie jak kierowanie, odpychanie oraz wsiadanie i zsiadanie.

4. FEBER Jeździk Rowerek Biegowy Brązowy Konik na Szerokich Kołach

Kolejne miejsce w rankingu jeździków dla dzieci zajmuje pojazd wyglądający jak mały, brązowy konik. Cechuje się on piękną estetyką, dlatego ciężko oderwać od niego wzrok. Przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia. Wyposażony jest w szerokie koła, dzięki którym jazda jest w pełni bezpieczna. Jeździk konik nadaje się zarówno do zabaw w domu, jak i na dworze. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż rozwija on zdolności poznawcze i motoryczne, a także koordynację ruchową. Wyprodukowany został przez renomowaną hiszpańską markę FEBER, tworzącą wysokiej jakości produkty przeznaczone do kreatywnych zabaw.

5. FALK Traktorek Baby Valtra Biały z Przyczepką + akc. od 1 roku

Kolejne miejsce w rankingu jeździków dla dzieci należy do traktorka Baby Valtra z przyczepką wyprodukowane przez renomowaną firmę Falk. Produkt ten wykonany jest z solidnych, trwałych materiałów, dlatego służy przez długi czas. Wyposażony został w wygodną kierownicę z klaksonem, koła zapewniające maksymalną stabilność oraz odczepianą przyczepkę, na której maluch może przewozić np. swoje zabawki. Traktorek Baby Valtra zawiera w zestawie również łopatkę i grabki, które z pewnością przydadzą się podczas zabaw w piaskownicy. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 12. miesiąca życia. Przeznaczony jest do częściowego złożenia, jednak jego montaż jest bardzo prosty i intuicyjny.

Dodaj komentarz