Menu

Prezenty dla małych miłośników koni – 5 najlepszych zabawekZnalezienie idealnego prezentu dla małego miłośnika koni to nie problem. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawiązujących do tych wyjątkowych zwierząt. Jeśli maluch rozpoczął przygodę z jeździectwem, możesz podarować mu specjalne akcesoria – rękawiczki, bryczesy, kask lub buty do jazdy. Należy jednak pamiętać, że są to kosztowne produkty, które dodatkowo należy odpowiednio dopasować. Z tego względu sprawdzą się one wyłącznie, jeśli masz spory zasób gotówki i dobrze znasz potrzeby dziecka, które chcesz obdarować. Należy również pamiętać, że nie wszyscy mali miłośnicy koni mają możliwość uczęszczać do szkółki jeździeckiej. W tym przypadku warto sięgnąć po nawiązujące do pasji zabawki dla dzieci – konie na biegunach, figurki czy maskotki. Wybór jest naprawdę spory, dlatego wyselekcjonowaliśmy 5 wyjątkowych produktów. Jesteśmy przekonani, że spełnią one marzenia każdego małego miłośnika koni. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Prezenty dla małych miłośników koni – najlepsze propozycje

SMALL FOOT Rocking Horse „Shaggy” – konik na biegunach

Koniki na biegunach są symbolem dzieciństwa rodziców maluszków. Zabawki te cieszyły się ogromną popularnością kilkadziesiąt lat temu. Dziś ponownie wróciły do łask. Popularność koni na biegunach nie jest przypadkowa. Te niezwykłe zabawki gwarantują mnóstwo frajdy i zabawę na długie godziny. Dzięki nim maluch może miło spędzać czas, wykonywać proste ćwiczenia i poczuć się jak prawdziwy jeździec. Konik na biegunach bazuje na miarowym kołysaniu w przód i w tył, które jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na uspokojenie i relaks. Zabawka z pewnością wprawi malucha w dobry nastrój, a konieczność wykorzystania siły do wprawienia konia w ruch korzystnie wpłynie na koordynację ruchową, rozwój mięśni i naukę właściwego wyczucia równowagi.

FEBER Jeździk Rowerek Biegowy Brązowy Konik na Szerokich Kołach

Jeździk marki Feber będzie spełnieniem marzeń każdego miłośnika koni. Produkt jest wyposażony w skrętne, szerokie koła, zapewniające stabilizację oraz wygodną kierownicę. Jeździk pozytywnie wpływa na rozwój koordynacji ruchowej oraz zdolności motorycznych i poznawczych. Dodatkowo doskonale sprawdzi się również podczas nauki utrzymywania równowagi. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, w pełni bezpiecznego dla dziecka. Jeździk w kształcie brązowego konia przeznaczony jest do zabawy w domu i na dworze.

SMALL FOOT Horses „Penny & Molly” – Koniki „Penny I Molly” (2 szt.)

Szukasz oryginalnej zabawki dla dzieci? Konie pluszowe Penny&Molly to idealny pomysł na prezent. Produkty te doskonale sprawdzą się jako przytulanki, gdyż są miękkie w dotyku i wykonane z delikatnego, przyjemnego materiału. Zagwarantują maluchowi poczucie bezpieczeństwa i będą doskonałymi kompanami codziennych zabaw. Mogą służyć również do odgrywania scenek i przygotowywania teatrzyków. Przeznaczone są dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Viga 50976 Konik do ciągania z zębatkami

Konik do ciągnięcia marki Viga to rozwijająca zabawka, która wzbudzi zainteresowanie dziecka, wzmocni jego wyobraźnię przestrzenną i sprawi, że opanuje ono myślenie przyczynowo-skutkowe. Produkt pomalowany jest na wiele kolorów, dzięki czemu przyciąga wzrok maluchów i wzbudza ich ciekawość. Konik wykonany jest z drewna, przez co cechuje się znacznie wyższą trwałością niż zabawki plastikowe. Ponadto jest pomalowany bezpiecznymi farbami, które nie zawierają toksyn i substancji niebezpiecznych dla zdrowia maluchów. Konik przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.

SMALL FOOT Koń na Kiju

Koń na kiju to niedoceniana zabawka. Wielu rodzicom wydaje się, że tak prosty produkt nie jest w stanie zachwycić malucha, jednak okazuje się, że to nieprawda. Produkt ten świetnie działa na wyobraźnię dzieci, a dodatkowo jest uniwersalny – zachwyci zarówno chłopca, jak i dziewczynkę. Dzięki niemu maluch może przygotować przedstawienie o dzielnym rycerzu, który przemierza świat na swoim rumaku lub księżniczce mieszkającej w pałacu ze swoim wiernymi konikiem.

Dodaj komentarz