Menu

Przegląd najciekawszych zabawek zasilanych bateryjnieZabawki na baterie od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych. Nie można się temu dziwić, ponieważ elektryczne zasilanie pozwala korzystać z wielu nieraz zaskakujących funkcji i mechanizmów, co tym bardziej uświetnia zabawę. Na rynku można znaleźć wiele takich produktów, a więc które zabawki z bateriami są warte uwagi? Sprawdź poniższy przegląd!

Zabawki dla dzieci na baterie występują w naprawdę różnych postaciach. Nie można się temu dziwić, ponieważ zasilanie elektryczne otwiera przysłowiowe drzwi do setek funkcji i zastosowań. Z tego powodu można trafić na zabawki interaktywne, które emitują dźwięki, dochodzą do tego produkty sterowane zdalnie i wiele więcej. W każdym przypadku warto stawiać na takie propozycje, ponieważ korzystanie z nich jest bardzo ciekawe dla samego dziecka, co owocuje dłuższym czasem zabawy i pokonaniem nudy! Trzeba jednocześnie pamiętać, by zawsze stawiać na modele dostosowane do wieku pociechy, ponieważ np. dwulatek może nie być w stanie skutecznie obsługiwać zdalnie sterowanego samochodu itd., natomiast pięciolatek nie będzie zainteresowany zabawą jeździkiem wydającym kilka dźwięków. By ułatwić Ci wybór konkretnego produktu, postanowiliśmy sporządzić poniższy przegląd – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wymienionymi zabawkami na baterie dla dzieci!

Jakie zabawki dla dzieci na bateria sprawdzą się najlepiej?

Milly Mally Pojazd Racer Blue

Jeździki cieszą się popularnością od wielu lat. Tego rodzaju zabawki pozwalają dzieciom przede wszystkim zadbać o aktywność fizyczną – wymagają odpychania się nogami, co przy okazji pomaga w przemieszczaniu się po domu. To nie wszystko, ponieważ ten model posiada mechanizm na baterie, który wydaje różne dźwięki uruchamiane z poziomu kierownicy, co tym bardziej urozmaica zabawę. Niebieski kolor jest uniwersalny, dlatego produkt dobrze sprawdzi się wśród chłopców i dziewczynek.

Milly Mally Koń PePe Gray

Konik na biegunach to zabawka, którą wedle słów znanej piosenki każdy powinien mieć! Na pewno rodzice również pamiętają zabawę za pomocą takowych produktów. Obecne czasy natomiast pozwalają korzystać z koników z dodatkowym mechanizmem emitującym dźwięki rżenia, galopu. Tego rodzaju zabawki interaktywne wymagają ściśnięcia uszka konika, by uruchomić wspomniane odgłosy. Produkt został obity miękkim materiałem, który zwiększa wygodę pociechy podczas zabawy.

Simba Lalka Laura Gaworząca Bobas 38cm

Pewnie każda dziewczynka chciałaby mieć lalkę, którą mogłaby się zaopiekować. Dzięki temu wykształca się w pociesze empatia i chęć pomocy. Do tego Twoja córeczka będzie mogła poczuć się jak swoja największa bohaterka – mama! To nie wszystko, ponieważ tego rodzaju zabawki na baterie posiadają funkcje zwiększające realizm zabawy. Ten konkretny model może wydawać aż 24 dźwięki! W zestawie znajduje się smoczek i butelka do karmienia.

Jamara Traktor Fendt 1050 Vario Zdalnie sterowany RC 1:16

W zestawieniu nie mogło zabraknąć produktów, takich jak zabawki dla dzieci na baterie zdalnie sterowane. W tym przypadku jest to traktor na pilota! Pojazd jest stosunkowo spory (ma 37 cm długości). Model ten ma wiele ciekawych funkcji. Podczas skręcania uruchamiają się kierunkowskazy, za sprawą wspomnianego pilota można włączać dźwięki silnika i klaksonu, a do tego droga zostanie oświetlona światłami LED. Traktor posiada też gniazdo umożliwiające podpięcie dodatkowych zabawek, takich jak zgrabiarka lub przyczepa. Gumowe opony z bieżnikiem natomiast zapewniają stabilność.

Dźwig zdalnie sterowany dla dzieci Simba żuraw 120cm

Ten wysoki na 120 cm żuraw posiada stabilną podstawę. Jest sterowany za pomocą pilota połączonego z zabawką kablem. Urządzenie pozwala poruszać chwytakiem do przodu, tyłu i w górę lub dół, a ramię żurawia oferuje skrętność 350 stopni. Ciekawa kolorystyka przyciąga uwagę. Zabawka na pewno zapewni długie godziny frajdy!

Dodaj komentarz