Menu

Prezent na narodziny dziecka – jaki wybrać?Narodziny dziecka są niesamowicie ważnym wydarzeniem nie tylko dla rodziców, ale także dla reszty rodziny. Wiele osób z tej okazji przygotowuje różnego rodzaju upominki i może się pojawić pewien problem – spośród wielu produktów należy wybrać ten odpowiedni. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować wpis, z którego dowiesz się, jaki prezent kupić na narodziny dziecka.

Kiedy dziecko przychodzi na świat, życie rodziców często staje na głowie. Dlatego warto kupować prezenty, które nie tylko będą miłym gestem, ale znajdą praktyczne zastosowanie, niezależnie od tego, czy przydadzą się bardziej maluchowi czy jego opiekunom. Nie zmienia to faktu, że taki upominek powinien być estetycznie wykonany. Wybór odpowiedniej rzeczy wcale nie jest taki prosty.

Oczywiście, najłatwiej postawić na ubranka, jednak te najpewniej nie będą użyteczne już miesiąc później, zwłaszcza przy szybko rozwijających się niemowlętach. Co zatem dobrze się sprawdzi? Jaki prezent na narodziny dziecka wybrać?

Ciekawym pomysłem są na przykład karuzele do montowania przy łóżeczku. Maluch będzie skupiał uwagę na obracających się zabawkach, dzięki czemu szybciej się wyciszy. W przypadku rodzin często podróżujących (np. do dziadków czy innych bliskich) jako prezent dobrze się sprawdzą łóżeczko i kołyska turystyczna – zabezpieczą one malca i zapewnią mu wygodę oraz właściwe warunki do snu. Świetnym rozwiązaniem okażą się także maskotki, które będą towarzyszyły dziecku na co dzień. Szczególnie interesujące są szumiące misie, na przykład Szumisie, które pomagają niemowlakowi zasnąć.

Ciekawe prezenty na narodziny dziecka

SMALL FOOT Karuzela Z Samolotami

To bardzo prosta karuzela, która została wykonana z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Z dwóch ramion zwisają kolorowe chmurki oraz samoloty plus balon. Podczas montażu pamiętaj jednak, żeby umieścić zabawkę poza zasięgiem dziecka. Żywe kolory i ruch przyciągną uwagę maluszka.

Szumiś Mini Mięta mechanizm szumiący

To urocza zabawka wykonana z miłego w dotyku i atestowanego materiału. Najważniejszą jej cechą jest mechanizm szumiący, który może emitować 5 rodzajów szumu (szum biały, różowy, fale morskie, wody płodowe, bijące serce). Udowodniono, że tego typu dźwięki skutecznie uspokajają niemowlęta, ponieważ przypominają odgłosy znane im z czasów, kiedy jeszcze bezpiecznie przebywały w brzuchu mamy. Produkt można przymocować do ramy łóżeczka.

Łóżeczko / Kołyska Jane Gray

To bardzo ciekawe łóżeczko turystyczne dla dziecka, które posiada jednocześnie funkcję kołyski. Z tego powodu sprawdzi się przy uspokajaniu maluszka. Co więcej, w komplecie znajduje się moskitiera, którą można założyć na produkt podczas pobytu w ogrodzie, żeby ochronić malca przed uciążliwymi owadami. Rama jest wygodna, a całość łatwo się składa, dlatego transport łóżeczka jest bardzo prosty.

Szumiś Lena mechanizm aplikacja

To bardzo ciekawy produkt, który podobnie jak wspomniana już wcześniej maskotka emituje pięć rodzajów szumu. Przy okazji wyróżnia się uroczym wzornictwem oraz – przede wszystkim – kilkoma bardzo ciekawymi funkcjami. Zabawka posiada tzw. czujnik snu. Co to oznacza? Kiedy dziecko obudzi się w nocy i zacznie płakać, miś automatycznie zacznie emitować uspokajający szum. Jego głośność można w prosty sposób dostosować do potrzeb i upodobań maluszka. To jednak nie wszystko – główną zaletą zabawki jest możliwość sparowania jej ze swoim smartfonem. Dzięki specjalnej aplikacji możesz  bez wstawania z łóżka wyłączyć Szumisia, ściszyć lub pogłośnić czy uruchomić opcję alarmu (kiedy miś wykryje płacz dziecka, aplikacja poinformuje Cię o tym).

Pluszak Maskotka Kocyk 3w1 Classic World z Dźwiękami Króliczek Bonnie Lovey

Ta ciekawa zabawka może emitować szeleszczące dźwięki, a przy tym pełni funkcję kocyka. Co więcej, produkt jest jednocześnie grzechotką – tę opcję uwielbiają wszystkie dzieci. Różnorodna faktura poszczególnych części króliczka sprawi, że malec będzie chciał go dotykać, jednocześnie ucząc się chwytania.

Dodaj komentarz