Menu

Jakie sanki dla dziecka wybrać?Rozrywka na świeżym powietrzu przynosi wiele frajdy, a także jest bardzo zdrowa dla dzieci i dorosłych. W okresach zimowych dobrze jest raz na jakiś czas wyjechać w góry lub po prostu pobawić się na śniegu. Jakie sanki dla dziecka wybrać i czym kierować się przy wyborze? Na rynku dostępne jest wiele ofert sklepów internetowych, dlatego warto wiedzieć, na jakie rzeczy koniecznie trzeba zwrócić uwagę.

Zimowa frajda

Istnieje wiele ciekawych pomysłów na spędzanie z dziećmi podczas trwania śnieżnej pory roku. W praktyce wygląda to tak, że dzieci bardzo lubią zimę (być może nie od strony ubierania dodatkowo czapek, szalików i kurtek), ale można śmiało zauważyć, że młodsze osoby dużo rzadziej narzekają na trwanie zimy względem osób dorosłych. Nawet jako rodzice, jeśli nie lubicie zimy, warto wiedzieć jakie sanki dla dziecka kupić i jakie atrakcje zapewnić, aby te blisko 10 tygodni trwania zimy można było spędzić w ciekawy sposób.

Dzieciaki są kreatywne i posiadają bujną wyobraźnię, dlatego warto być pomysłowym. O ile bitwa na śnieżki to klasyka gatunku i chyba wszyscy przez to przechodziliśmy, można pomyśleć też o czymś wyjątkowym np. ognisku w trakcie zimy. Znalezienie fajnego miejsca, wieczorem i rozpalenie ogniska to świetny pomysł! Kiełbaski “z grilla” jedzone zimową porą z pewnością spodobają się najmłodszym. Klasykami, których również nie może zabraknąć to lepienie bałwana i spędzenie czasu jeżdżąc na sankach. Pierwszy z tych dwóch pomysłów jest bezpieczny, bo przy lepieniu bałwana raczej nic się nie stanie, natomiast wybierając się z dzieckiem na sanki jako rodzice powinniśmy koniecznie zadbać o bezpieczeństwo! Zjazdy ze zbyt stromych górek bez odpowiednich zabezpieczeń mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu.

Ferie z dziećmi – jak je zaplanować?

W ostatnich czasach ponownie bardzo popularne stały się różnego rodzaju kolonie i zimowiska – to pozwala na spędzenie ferii w świetny sposób pełen rozrywki, a dodatkowo ciekawe wspomnienia zostaną w pamięci dzieci na lata. Wiele frajdy przynosi także obecność rodziców, podczas gdy ich dzieci po raz pierwszy uczą się jeździć na nartach. Dobrze w takim momencie być zaopatrzonym w aparat fotograficzny lub telefon, aby móc robić zdjęcia i nagrywać filmy video, które trafią do Waszego rodzinnego albumu.

A jakie zabawy Wy wspominacie z młodości podczas zimy najbardziej? Oprócz wyżej wymienionych robiło się także aniołki na śniegu, mroźne bańki mydlane czy chodziło się na tzw. “lodowisko” czym w rzeczywistości była wylana przed domem woda, która po zamarznięciu tworzyła świetną ślizgawkę, i która dawała radość oraz zabawę na wiele długich godzin. Najpopularniejsze są sanki – tylko jakie wybrać sanki dla dziecka?

W ofercie naszego sklepu  dostępne jest wiele dobrych jakościowo modeli, dlatego nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Wszystkie dzieci lubią dobrą zabawę, także warto jest zainwestować w sanki, aby było co robić na zimę. Wszelkie osiedlowe górki będa możliwe do podbicia przez dzieci, wykorzystując do tego plastikowe sanki dostępne w naszej ofercie oraz bardzo popularne tzw. “jabłuszka”. Oprócz nich znaleźć można sanki drewniane, które swoją trwałością i porządnym wykonaniem gwarantują ich wielokrotne używanie nawet przez kilka sezonów z rzędu.

Sanki dla dziecka, jakie?

Wybór konkretnego modelu uzależniony jest od wieku i wzrostu dziecka, jednak większość z modeli dostępnych w naszym sklepie jest uniwersalnych i dzieci w każdym wieku mogą używać tych sanek do zabawy.

Modele sanek w naszym sklepie wyposażone są w system kierujący, a wytrzymałość jest wysoka, bo aż na poziomie kilkudziesięciu kilogramów. Staramy się, aby każdy z klientów był usatysfakcjonowany zakupem, dlatego cena zawsze idzie w parze z jakością. Podczas zimowej jazdy oprócz dobrej zabawy nie należy zapominać o bezpieczeństwie, dlatego przed każdą jazdą trzeba upewnić się, że dzieci są odpowiednio przygotowane do zabawy.

Dodaj komentarz