Menu

Co to ślizgawka i czy warto kupić ją do ogrodu?Zabawa w ogrodzie to jedna z rzeczy, które dzieci uwielbiają najbardziej. Piaskownice, huśtawki, domki na drzewie – do pewnego roku życia czują się tam jak we własnym miejscu na ziemi. Jeśli zastanawiasz się, jak urozmaicić zabawę Twojego malucha na świeżym powietrzu, dobrym pomysłem będzie ślizgawka wodna. W trakcie wakacji zapewni Twojemu dziecku nie tylko świetną rozrywkę, ale również wytchnienie od upalnych temperatur. Zabawie nie będzie końca!

Ślizgawka dla dzieci – królowa wakacyjnych zabaw

Nie jest tajemnicą, że dzieci uwielbiają zabawy w wodzie i z wodą. Jeśli nie masz możliwości postawienia basenu – nic straconego! Ślizgawka ogrodowa to równie dobry, a może nawet lepszy pomysł, który zapewni dzieciom moc frajdy. W sklepie maludas.pl znajdziesz kilka modeli ślizgawki do wyboru, z których można korzystać w pojedynkę lub nawet w kilka osób. Choć zasada jej działania jest prosta, zapewniamy Cię, że dzieciom długo się nie znudzi. Wystarczy rozpędzić się i skoczyć na tor, by przejechać go w poślizgu całym ciałem. Z jednej strony ślizgawki wodnej znajduje się rampa, z której należy się odbić, z drugiej zaś poduszka, która zapewnia miękkie lądowanie – dzięki niej wszystko przebiegnie bezproblemowo i bezpiecznie. Dzieci mogą urządzić sobie zawody i czerpać radość z przyjemnego chłodu i idealnego poślizgu, które gwarantuje taka zabawa.

Ślizgawka wodna – jak zrobić?

Żeby zapewnić dzieciom moc wrażeń na cały upalny dzień, wystarczy, że znajdziemy odpowiednio duży kawałek terenu, pozbawionego wzniesień, dołków czy też patyków i kamieni. Następnie podpinamy ślizgawkę do węża ogrodowego – i gotowe! W produktach dostępnych w sklepie maludas.pl zostały ponadto wbudowane specjalne zraszacze, dzięki którym ślizgawka ogrodowa jest zawsze optymalnie pokryta wodą i daje efekt kaskady. W rezultacie każdy ślizg jest szybki i płynny, a maluchy są zachwycone możliwością tak ciekawej zabawy. Montaż i demontaż ślizgawki dla dzieci nie wymagają wiele wysiłku, co z kolei z pewnością spodoba się rodzicom.

Ślizgawka wodna – dlaczego warto mieć ją w swoim ogrodzie?

Wielu rodziców przekonało się, że ślizgawka to doskonały pomysł na ciepłe dni. Przede wszystkim jest dobrą alternatywą dla basenu, jako że mniej kosztuje i nie wymaga wiele miejsca ani pielęgnacji. Można ją ponadto znacznie łatwiej i szybciej złożyć i rozłożyć. Jednocześnie, podobnie jak basen, daje wiele możliwości zabawy zarówno w pojedynkę, jak i z przyjaciółmi oraz daje przyjemne wytchnienie od gorąca. Na ślizgawce ogrodowej świetnie będą się bawić dzieci w różnym wieku, dlatego z pewnością nie raz wykorzystasz ją, chociażby podczas spotkań rodzinnych, by zintegrować najmłodszych.

Każda ślizgawka dla dzieci, którą znajdziesz w sklepie maludas.pl to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nie ulegnie ona zniszczeniu przez długie lata, pozwalając Twoim dzieciom bawić się na całego. Warto także zauważyć, że ślizgawka oferuje ponadczasową zabawę – wszystkie maluchy mają dużą frajdę z bawienia się z wodą. Dlatego, gdy Twoje pociechy już z niej wyrosną, ślizgawka z pewnością znajdzie nową rodzinę.

Ślizgawka – część ogrodowego aquaparku

Które dziecko nie chciałoby mieć przed swoim domem własnego mini aquaparku z prawdziwego zdarzenia? Jeszcze takiego nie spotkaliśmy! Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi jeszcze więcej frajdy i możliwości zabawy, służymy pomocą. W naszym sklepie maludas.pl oprócz ślizgawki ogrodowej znajdziesz również zjeżdżalnie, do których możesz podłączyć wąż ogrodowy. Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie zachwycone! W chłodniejsze dni możesz zrezygnować z poślizgu wodnego, dzięki czemu zjeżdżalnia zapewni niemal całoroczną, doskonałą zabawę.

Zapewniając dzieciom angażujące atrakcje na świeżym powietrzu, dbasz o ich prawidłowy rozwój oraz odpoczynek. Co więcej, dzięki ślizgawce będą chętniej przebywać na zewnątrz, o co walczy wielu rodziców – często bezskutecznie. Ślizgawka ogrodowa zapewnia tak dużą frajdę, że żadne dziecko nie przejdzie obok niej obojętnie!

Dodaj komentarz