Menu

Traktory na pedały dla dzieci – wspaniała zabawa dla młodych pasjonatów motoryzacjiNa rynku znajduje się cała masa ciekawych zabawek, dlatego szukając upominku dla pociechy, można przez ową różnorodność wpaść w dylemat – co wybrać? Obecnie jest lato, dlatego warto stawiać na produkty wymagające od maluchów ruchu. Uważamy, że dobrze w tym zakresie sprawdzi się traktor dla dzieci na pedały. Czym dokładnie jest ta zabawka i dlaczego warto z niej skorzystać?

Korzystanie z zabawek powinno nie tylko bawić, ale nieść też korzyści dla rozwoju malucha. Z tego powodu warto dobrze się zastanowić nad wyborem konkretnego produktu. Dlaczego w takim razie traktorki dla dzieci są tak dobrym rozwiązaniem? Jak wspomniane było we wstępie, pozwalają dziecku zażyć odrobiny ruchu.

Traktor dla dziecka jest zabawką, która sprawdzi się szczególnie dobrze w ramach spędzania czasu w ogrodzie. Dzięki temu pociecha może się ruszać, przez co dobrze będzie rozwijać swoje mięśnie i koordynację ruchową. To jednak nie wszystko, ponieważ dzięki aktywności fizycznej maluch będzie analogicznie w mniejszym stopniu używał urządzeń elektronicznych. Te oczywiście nie powinny być zakazywane, jednak coraz częściej najmłodsze dzieci uzależniają się od gier, bajek, filmów itd.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że aktywność fizyczna jest doskonałym sposobem na poprawę zdrowia psychicznego. Ruch reguluje pracę całego organizmu, także mózgu. Dzięki temu w przyszłości zaistnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że malca dopadną problemy psychiczne, takie jak na przykład depresja. Co więcej, aktywność fizyczna pozwala szybciej przyswajać wiedzę, dzięki czemu dziecko będzie szybciej się uczyło poznawanego codziennie świata.

Małe traktory dla dzieci występują pod różnymi postaciami. Oczywiście, przede wszystkim posiadają wygląd traktorków do koszenia trawy, jednak jednocześnie mogą różnić się funkcjami. Mogą występować w standardowej wersji z pedałami, aczkolwiek te często są wzbogacane o dodatkowe akcesoria, takie jak przyczepka, a nawet łyżka koparki. Co ciekawe, traktor dla dzieci na pedały ze względu na swój mechanizm może być dobrym wstępem do późniejszej nauki jazdy na rowerze!

Zastanawiasz się, jakie produkty tego rodzaju sprawdzą się najlepiej w swojej roli? Dla ułatwienia przygotowaliśmy poniższe zestawienie!

Najlepsze traktorki dziecięce!

Rolly Toys rollyKid Traktor na pedały z przyczepą Ciągnik 2-5 Lat

Ta wyjątkowa zabawka posiada zachęcający, czerwony kolor. Traktor dla dziecka wykonano z tworzywa sztucznego. Z tyłu pojazd wyposażono w większe koła. Jazda na tym modelu jest wygodna, a przy tym także stabilna. Niepodważalnym atutem tego egzemplarza jest dołączona w gratisie przyczepka, w której malec może przewozić swoje ulubione zabawki i wszystko, co jest mu potrzebne.

Smoby Traktor Na Pedały Claas z Przyczepką

Podobnie jak pojazd prezentowany powyżej. Ten traktorek dla dzieci został zaopatrzony w przyczepkę. Jednocześnie należy wspomnieć, że ma bardziej wygodne siedzisko z funkcją regulacji. Zabawka posiada także otwieraną maskę, co na pewno urozmaici zabawę! Ma duże i szerokie koła, które zapewniają odpowiednią stabilność. Kierownica została wyposażona w klakson.

Rolly Toys rollyFarmTrac Traktor na pedały JCB z Łyżką Ciche Koła

Ten ciekawy model zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na swoją jakość wykonania. Został stworzony z solidnych materiałów i wyposażony w ciekawe funkcje. Siedzisko można przybliżyć do kierownicy lub pedałów, dlatego zarówno młodsze, jak i starsze dzieci mogą korzystać z tej zabawki. Traktor w przeciwieństwie do wyższych modeli nie posiada przyczepy, jednak ma ruchomą łyżkę charakterystyczną dla koparek. Na kołach zastosowano gumowe pasy, dzięki czemu zabawka na pewno nie będzie się ślizgać.

Rolly Toys rollyTrailer Przyczepa Cysterna do traktora Straż pożarna 5l

Nie jest to co prawda traktorek dziecięcy, jednak bardzo ciekawe urozmaicenie. To miniaturowa cysterna montowana jako przyczepa. Wyposażono ją w pompkę, która umożliwia stworzenie właściwego ciśnienia, by z węża lała się woda!

Dodaj komentarz