Menu

Pierwszy dzień szkoły 2019 już zaraz – co kupić dziecku do szkoły?Rok szkolny to dla dziecka bardzo wymagający czas. Po miesiącach wolnego tym bardziej ciężko jest przyzwyczaić się pociesze do codziennych obowiązków. Trzeba wiedzieć, że malec będzie potrzebował odpowiednich przyborów, które ułatwią naukę i pomogą spełniać swoje zadania. Czytając dalej dowiesz się, co kupić do szkoły swojej pociesze!

W tym roku (2019) dzieci wybiorą się na inaugurację roku szkolnego 2 września, tj. poniedziałek (standardowo rozpoczęcie roku szkolnego ma miejsce 1 września, jednak w tym roku przypada na niedzielę). Przed tym dniem powinno się zaopatrzyć w różnego rodzaju przybory. Chodzi na przykład o artykuły piśmiennicze, czyli długopisy, pióra, a także zeszyty, podręczniki i wiele innych. Warto zaznaczyć, że dzieci bardzo lubią, kiedy ich przybory są kolorowe i ciekawe. Dla osoby dorosłej może się to wydawać błahostką, ale najmłodsi na pewno doceniają posiadanie takich przedmiotów.

Co do szkoły sprawdzi się najlepiej u najmłodszych?

Już wcześniej wspomniane było o ciekawych przyborach, które mogą niemało urozmaicić piórnik Twojej pociechy. Podstawowym narzędziem każdego ucznia jest zeszyt, po którym najpewniej będzie pisał długopisem. Z tego powodu serdecznie polecamy zestaw drewnianych długopisów Small Foot.

Ten wyjątkowy zestaw jest stworzony z sześciu sztuk ciekawych długopisów Każdy z nich został wykonany z drewna, dlatego to dobra propozycja dla osób dbających o ekologię. W przypadku każdego modelu, główka postaci jest także zatyczką na długopis. Malcowi na pewno spodoba się taki komplet!

Nie można zapominać o tym, że dziecko będzie potrzebowało również innych artykułów, które przydadzą się podczas kreślenia. Mowa oczywiście o ołówkach. One również często występują w ciekawej formie. Z tego powodu polecamy ołówki ze zwierzętami Small Foot!

W przypadku tego zestawu dziecko będzie mogło korzystać z pomocy sześciu zwierzątek. Hipopotama, lwa, słonia, małpki, żyrafy i zebry. Na końcu każdego produktu znajduje się wyrzeźbiona, drewniana główka danego zwierzaka.

Nie da się zaprzeczyć, że pociecha spędzi prawdopodobnie wiele czasu na nauce w domu. Z tego powodu na jej biurku powinny się znaleźć najpotrzebniejsze rzeczy, a idealnym sposobem na ich przechowywanie jest skorzystanie z pojemnika. Tutaj również do polecenia mamy drewniany pojemnik na przybory szkolne marki Small Foot.

Ten zestaw posiada estetycznie wykonany nadruk. Całość jest wykonana z drewna i przypomina uroczy domek, w którym mieszkają żabki, w postaci ołówka i długopisu. W zestawie znajduje się też linijka.

Pociecha zapewne będzie musiała uczestniczyć w zajęciach plastyki. Z tego powodu będzie potrzebowała kredek, farb i pędzli. W przypadku tych ostatnich warto się zatrzymać, ponieważ pędzel niskiej jakości może znacznie utrudnić dziecku spełnianie swoich wizji artystycznych. Powinno się więc kupić produkty pewne.

Dobrze sprawdzą się pędzelki do malowania Small Foot.

W zestawie znaleźć można 6 rodzajów pędzli (o zmiennej grubości) po dwie sztuki. Uchwyt jest wykonany z drewna, a syntetyczne włosie wysokiej jakości zapewnia komfort podczas malowania.

Jako ciekawostkę można wspomnieć o ostatniej modzie na korzystanie ze stojaków na książkę. Te produkty sprzyjają rozwiązywaniu chociażby zadań domowych. Wystarczy położyć np. podręcznik od matematyki i nie martwić się, że książka samoczynnie się zamknie. Łatwiej też z niej czytać, ponieważ znajdować się będzie pod dobrym kątem. Dobrze w swojej roli sprawdzi się drewniany stojak na książkę Small Foot.

Poza powyższymi produktami nie można zapominać o tym, że do czegoś pociecha musi się spakować, dlatego będzie potrzebowała plecaka. Warto też zadbać o ładny piórnik.

Co kupić dziecku w wieku nastoletnim?

Warto wiedzieć, że nastolatek ma znacznie odmienne potrzeby od młodszych dzieci. Przede wszystkim w tym wieku bardzo ważna jest opinia swoich rówieśników, dlatego przydadzą się nie tylko przybory szkolne. Kup swojej pociesze modne ubrania, to bardzo dobry sposób na to, by dziecko czuło się dobrze w towarzystwie. Co ubrać do szkoły? Rodzic powinien podążać za trendami wśród młodzieży i obserwować własne dziecko, dlatego jeśli lubi ono zespół X, dobrze się poczuje z koszulką przedstawiającą nadruk związany z tymi artystami.

Ze względu na częstotliwość korzystania ze smartfonów przez młode osoby, dobrym pomysłem może być sprawienie pociesze power banka.

Co jeszcze może przydać się dziecku?

Podróż do szkoły wcale nie musi być nudna. Oczywiście, na piechotę może nie być taka pasjonująca, dlatego dobrze jest zaopatrzyć dziecko w hulajnogę! Ostatnimi czasy ten środek lokomocji robi swoistą furorę u najmłodszych, dlatego na pewno spodoba się także Twojemu dziecku!

Hulajnoga SNOOP! 3W1 BLUE na pewno spotka się z pozytywnym odbiorem!

Dodaj komentarz