Menu

Dynamiczna rozgrywka na stole do gier!



Spędzanie czasu z dzieckiem może być jednocześnie nużącym, ale też pasjonującym przeżyciem. Wszystko zależy od tego, jakie aktywności się zaplanuje, a te niemal zawsze wymagają skorzystania z zabawek. Produktów z tej kategorii na rynku można spotkać sporo, jednak świetną propozycją może się okazać stół do gry. Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Jak każdy rodzic wie, dzieci szybko się rozwijają, dlatego warto postawić na produkty, które w jakiś sposób na proces ten wpłyną. Omawiane w niniejszym tekście stoły do gry to doskonały sposób na naukę zręczności, szybkości, a do tego wygrywania, jak i przegrywania. Przy tym wszystkim chodzi jednak o doskonałą zabawę i to właśnie ona jest najważniejsza w przypadku takowych produktów. Nauka poprzez frajdę jest bardzo skuteczna, ponieważ dziecko na pewno samo będzie chciało ze stołów do gry korzystać.

Stół do gry to produkt większy od standardowych zabawek. Oczywiście najczęściej nie jest to wymiar ogromny, ponieważ nadal powinien wygodnie mieścić się w domu. Wsparcie na nogach lub innej podporze umożliwia wygodną rozgrywkę dla stojących, lub siedzących osób. Trzeba także wspomnieć o wariantach, które są wskazane do postawienia na zwykłym blacie. Są zwykle odrobinę mniejsze, co umożliwia swobodne przenoszenie produktu w różne miejsca.

Jakie stoły do gry spotyka się najczęściej?

Bez wątpienia najbardziej popularne produkty tego rodzaju to piłkarzyki, gra dla dzieci i dorosłych ciesząca się uznaniem od dekad. Gracze stoją po dwóch stronach stołu i manewrują obrotowymi drążkami, które wprowadzają w ruch figury na planszy przedstawiającej boisko piłkarskie. Znanym produktem jest też cymbergaj określany również jako hokej stołowy. W tym przypadku gracze w dłoni trzymają specjalne „grzybki”, które służą do odbijania dysku sunącego po planszy z nawiewem, co sprawia, że może się on swobodnie poruszać z dużą prędkością.

Przed kupnem konkretnego produktu warto jednak zastanowić się nad pewnymi kwestiami. Po pierwsze, produkt powinien być dostosowany do wieku malca. Po drugie, musi być wykonany z materiałów wysokiej jakości, ponieważ w przeciwnym razie może się zniszczyć po kilku rozgrywkach. Dla ułatwienia przygotowaliśmy poniższe zestawienie, które zawiera pewne stoły do gry, które na pewno przyniosą masę frajdy dzieciom, a także ich opiekunom.

Jaki stół do gry wybrać?

SMALL FOOT Hokej Stołowy – Cymbergaj – stół do gry

Ta niesamowita gra zręcznościowa dla dzieci występuje w postaci produktu o niedużych wymiarach. Nie zmienia to jednak faktu, iż nadal daje masę frajdy. Rozmiar umożliwia wygodną rozgrywkę, ale także swobodne przenoszenie stołu w dowolne miejsce. Dzięki temu pociecha może bawić się w domu, w ogrodzie, a nawet u przyjaciela. Produkt posiada nawiew, dzięki czemu można odnieść wrażenie, że blat jest pokryty lodem, który sprawia, że cała rozgrywka jest niezwykle płynna. Model ten wykonano z wysokiej jakości materiałów.

SMALL FOOT Gra Wyścigowa – Magnetyczny Stół do Gry

Ten produkt jest szczególnie ciekawy, ponieważ wyróżnia go oryginalność. Rozgrywka jest skierowana dla dwóch graczy, a ich celem jest doprowadzenie metalowej piłeczki na drugi koniec planszy. Jak mają to zrobić? Wystarczy, że użyją dołączonych do zestawu „narzędzi” wyposażonych w końcówki magnetyczne.

SMALL FOOT Piłkarzyki Gra dla dzieci – stół do gry

Piłkarzyki dla dzieci w tym przypadku występują w postaci produktu umożliwiającego swobodne przenoszenie. Zliczanie punktów odbywa się poprzez przesuwanie kwadratowego elementu na listewce z cyferkami. Mecz kończy się po zdobyciu przez jednego gracza dziewięciu punktów. Co ciekawe, w piłkarzyki nie muszą grać wyłącznie dwie osoby, ale na przykład trzy lub cztery!

SMALL FOOT Hokej na Lodzie – stół do gry

Ten stół do gry posiada znacznie większy rozmiar, niż produkt otwierający to zestawienie. Dzięki temu rozgrywka może być bardziej intensywna, jednak przenoszenie stołu do gry będzie utrudnione – waży około 30 kg. Jednocześnie zapewnia o wiele lepszą stabilność, niż modele umieszczane na blacie.

Dodaj komentarz