Menu

TOP 5 najlepszych wózków dla dzieciNarodziny dziecka zawsze wiążą się z wielką radością rodziców, szczególnie gdy jest to pierwszy potomek. Bardzo ważne w takiej sytuacji jest skompletowanie odpowiedniej wyprawki. Jednym z najważniejszych etapów jest zakup odpowiedniego modelu wózka dziecięcego. Jego podstawowym zadaniem ma być zapewnienie komfortu maluszkowi, powinien być również łatwy w obsłudze i wygodny w prowadzeniu, co na pewno ułatwi zadanie rodzicom. Jakie są jednak najlepsze wózki dla dzieci? Ranking, który przygotowaliśmy, z pewnością ułatwi rodzicom wybór odpowiedniego modelu.

5. Qplay Easy Wózek Dziecięcy 3w1 Green

Ranking wózków dla dzieci otwiera wózek Easy marki Qplay. Tym, co go wyróżnia, jest innowacyjny design, który z pewnością zachwyci nowoczesnych rodziców. Posiada on aluminiową ramę, dzięki czemu cały wózek jest niezwykle lekki, co ułatwia także jego transport. Ponadto rodzic ma możliwość obrócenia siedziska Face to Face. Wózek bardzo łatwo się składa, a po złożeniu zajmuje mało miejsca, można go więc bez problemu zabrać w daleką podróż. Jest on również bardzo bezpieczny, posiada bowiem pięciopunktowy system pasów, który skutecznie uchroni malucha przed wypadnięciem.

4. Qplay Easy Wózek Dziecięcy 3w1 Black

Wózek Qplay w wersji czarnej zachwyca swoim niepowtarzalnym wyglądem. Kolor ten sprawia, że jest on niezwykle estetyczny i ma niepowtarzalny design. Wózek Easy jest bardzo bezpieczny. Cztery szerokie koła zapewniają mu dużą stabilność, dzięki czemu dziecko na pewno z niego nie wypadnie. Dwa przednie koła zostały wykonane w technologii EVA, posiadają funkcję obracania o 360 stopni. Sprawia to, że wózek jest niezwykle zwrotny i poradzi sobie nawet na najtrudniejszym terenie. Siedzisko można ustawiać w trzech poziomach, w zależności od rozwoju dziecka.

3. Qplay Easy Wózek Dziecięcy 3w1 Grey

Wózek Qplay Easy w wersji szarej to definicja elegancji oraz nowoczesnego stylu. Z pewnością przypadnie do gustu niejednemu rodzicowi ze względu na perfekcyjne wykonanie oraz bezpieczeństwo, jakie zapewnia przewożonemu dziecku. Za ochronę malucha odpowiada m.in. osłonka zabezpieczająca wykonana z trwałego tworzywa sztucznego w miękkiej oprawie. Dzięki temu rodzic ma pewność, że dziecko nie wypadnie z wózka. Ponadto barierkę można w prosty sposób zdemontować przy pomocy jednego przycisku. Tylne koła posiadają opcję blokady, dzięki czemu wózek można bezpiecznie pozostawić nawet na nierównej powierzchni.

2. Wózek Royal Green

Wózek Royal Green łączy w sobie komfort dziecka oraz funkcjonalność dla rodziców. Sprawdza się on niemal w każdej sytuacji. Można go w prosty sposób złożyć, dzięki czemu nadaje się nawet na daleką podróż. Wózek posiada wiele opcji regulacji, co sprawia, że można dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Jeżeli rodzic chce zapewnić maluchowi większy komfort, oparcie można opuścić do pozycji leżącej. Dzięki temu maluch będzie mógł wygodnie jechać i obserwować otaczający go świat. Ponadto w zestawie z wózkiem znajduje się osłona przeciwdeszczowa, a także przykrycie na nóżki, dzięki czemu dziecko na pewno nie zmarznie.

1. Wózek Meteor Purple

Wózek Meteor Purple odznacza się szerokim siedziskiem, które zapewni komfort dziecku. Posiada także bardzo wytrzymałe zawieszenie, dzięki czemu wózek doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na wyprawach poza miasto. Posiada on pojemny kosz na zakupy. Sprawia to, że rodzic w trakcie spaceru może załatwić swoje sprawy. Wózek po złożeniu jest bardzo kompaktowy i zajmuje mało miejsca. Ponadto został on wyposażony w wygodną rączkę, która umożliwia bezproblemowe przenoszenie w trakcie transportu. Koła są wykonane z pianki, tak więc świetnie amortyzują wszelkie wstrząsy, ponadto można łatwo je zdemontować jednym ruchem.

Dodaj komentarz